O-Katalog Online Katalog Sistemleri

5 Yıldız / 1 Oy
Başakşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

O-Katalog Online Katalog Sistemleri

~~Merhabalar;

Online Katalog sistemimiz son derece kolay bir kullanıma sahiptir, sayfaları bir derginin sayfalarını çevirir gibi kenardan tutarak çevirebilirsiniz, onu yapmak istemezseniz Online Katalog sisteminde bulunan kataloğunuzun sağında ve solunda yer alan ileri geri yönlendirme oklarını kullanabilirsiniz veya aşağıda sağ alt köşede bulunan ileri geri yönlendirme oklarını da kullanabilirsiniz.

Bir sayfayı büyütmek son derece kolaydır isterseniz büyütmek istediğiniz sayfaya 2 kere tıklaya bilir isterseniz aşağıda bulunan kontrol panelinde ki büyüteç işaretine tıklayabilirsiniz ve istediğiniz kadar büyütmenize yardımcı olacak bir kaydırma çubuğu göreceksiniz, bu çubuğun sağında ve solunda bulunan + (artı) – (eksi) tuşlarına basabilir yada burdan manuel ayarlayabilirsiniz.

Online Kataloğunuzu ziyaret eden kişilerin istediği sayfayı yazdırma özelliği bulunmaktadır, aşağıda kontrol panelinde bulunan Print (yazdır) seçeneğine tıkladıklarında karşılarına yazdırma seçenekleri çıkacaktır bu seçenekler 1- Bütün Sayfalar 2- Sayfa Seç 3- Güncel Sayfa 4- İşaretlenmiş Sayfalar bunlardan o an ki duruma uygun olan seçilir ve Print (yazdır) tuşuna basılır daha sonra yapmaları gereken tek şey yazıcıdan çıkan sonucu ellerine almak olacaktır.

Online katalog sisteminde yazdırma özelliği olduğu gibi birde Pdf olarak kaydetme özelliği bulunmaktadır bu özellik istenilirse eklenebilir veya çıkartılabilir, pdf indir seçeneği eklenmiş Online Katalog sisteminde aşağıda kontrol panelinde bulunan Download (indir) tuşuna tıklanır karşınıza 2 seçenekli bir pencere çıkar isterseniz tüm kataloğu pdf olarak indirebilir isterseniz sadece izlemiş olduğunuz güncel sayfayı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Online Katalog sisteminde bulunan bir başka özellik ise Share (paylaş) bu seçenek ile arkadaşlarınıza izlemiş olduğunuz kataloğu mail atabilir Facebook veya Twitter de paylaşabilirsiniz tek yapmanız gereken boşlukları doldurmaktır.

Sistemde bulunan arama yöntemi ise Online Katalogda aranılan kelimeleri bulmanıza yardım eder Örneğin katalog da KENE kelimesini arayacaksınız arama bölümüne KENE yazdığınızda kene kelimesinin geçtiği tüm sayfaları sol tarafta açılan panelde size otomatik olarak sunar sizde kene kelimesinin bulunduğu sayfaları kolayca bulmuş ve ulaşmış olursunuz. Çok sayfalı Online Kataloglarda bu sistem son derece kullanıcı dostu olarak işlev görmektedir.

Online Katalog Sistemlerinde anlatılacak daha çok şey var bir daha ki yazımıza kadar diyeceklerimiz bu kadardır.

Online Katalog Sistemleri, Web site, hosting hizmetleri,

Harita

05075767478

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler

Yorumlar 1 TÜMÜNÜ GÖR

Sedat
Sedat27-04-2016 11:07ÖS
Süper işçilik

Aradım anında cevap verdiler fiyatta anlaştık ve dedikleri vakitte web sitemi teslim ettiler gelip ürünleri çekmeleri bizimle istediklerimiz hakkında konuşmaları harikaydı. Ellerine sağlık o katalog