oba-production-fotograf-ve-video-hizmetleri

marmara cad. çınar çarşı no:4b bahçeşehir istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

oba-production-fotograf-ve-video-hizmetleri
oba fotoğraf ve video hizmetleri, genç yaşına rağmen büyük tecrübeye sahip bir görsel iletişim şirketidir. kurulduğu günden bu yana, görsel hizmet sektörünü tek çatı altında butik bir anlayışla yaratıcılığı en üst seviyede tutarak gerçekleştirmektedir.
görsel iletişim tanımına karşılık gelen tüm departmanları, son sistem cihazları ve her biri alanında profesyonellerden oluşan kadrosu ile oba fotoğraf ve video hizmetleri tüm deneyimini hizmet verdiği markalara ve sizlere vermektedir.
davet, düğün, tanıtım, toplantı, seminer, bartmitva, klise törenleri, fuar, kongre, tanıtım çekimleri, backstage, defile kamera arkası çekimleri,katalog kamera arkası çekimi, başta olmak üzere birçok ala profesyonel, görüntü, sistemleri teknik prodüksiyon hizmetleri veren oba fotoğraf ve video hizmetleri, 10 yılı aşkın bir süredir yerli ve yabancı bir çok proje etkinliğe kaliteli ekipmanı, tecrübeli ve uzman kadrosuyla kusursuz bir şekilde imza atmanın onurunu yaşamaktadır.
1999 yılından bu yana faaliyete olan oba fotoğraf ve video hizmetleri, deneyimlerimiz ve bünyemizdeki profesyonel kadromuz ile fotoğraf kamera ve görsel iletişim sektöründe en iyiler arasında olmayı ilke edindik.
teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra, güncellemeleri de yeri ve zamanında yapılmasının bilincinde olup her türlü organizasyona cevap verebilecek altyapıya sahiptir.
oba fotoğraf ve video hizmetleri ekibi olarak biz, yaptığımız işi en iyi biçimde yapmayı, özenmeyi ve kaliteyi kendimize ilke edindik.
altına imza attığımız her iş, yapabileceğimizin en iyisi olmak zorundadır. bu nedenle önümüze çıkan her işi yapmaktansa, kalitesine inığımız projelere imza atmayı tercih ediyoruz.
bir başka deyişle, özel müşterilere özel hizmetler sunuyoruz.
eğer özel bir projeniz ya da işiniz varsa, doğru adrestesiniz. inanıyoruz ‘ki, kusursuz servis ve hizmet anlayışını bizleri daha yakından tanıdığınızda, her türlü organizasyon çalışmalarınızda güvenle bizi arayacaksınız.

Harita

02126698590

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler