Optimal Dekoratif Lazer Kesim Panel

1422 sk. no:10 doğanlar mah., Bornova, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Optimal Dekoratif Lazer Kesim Panel

OPTİMAL METAL

Firmamız optimal metal mimari dekoratif metal panel imalatları yapmaktadır balkon paneli ,tavan paneli ,bahçe çiti bahçe kapıları dahası .binbir renk motif ve desen lazer kesim paneller paravanlar korkuluk ….. bir çok üretimi yapmaktadır. sizlerin kişi ve kuruluşlara özel panellerinizin imalat aşamasında bizlerdende fiyat teklifi alabilirsiniz

Yaşamımızda residence , müstakil ev , villa , çiftlik evi , köşk , konak , yalı , yalı dairesi ,yazlık ev ,prefabrik ev  , otel , kafe , restoran , çardak , kamelya, işyeri ,fabrika , ofis , büro , işletme ve aklınıza gelebilicek bir çok alanda yaşamımıza renka katacak , estetik katacak , değer katacak dekoratif metal imalatlarınızı yapmaktayız.

Binbir desen , modern mimari desen ,arma ,logo , Osmanlı mimarisi , Osmanlı motifi , hayaledebildiğiniz ,fotograflayabildiginiz, her örneği uzman ekibimiz tasarımını hazırlayıp , lazer kesim teknolojisini kullanarak imalatını yapmaktadır.

Gördüklerinizi bildiklerinizi unutun , sadece hayaledin , olmayanı yapılmayanı isteyin sizin için biz düşünelim size görselini sunalım ve hayata geçirelim . siz zamanınız sevdiklerinizle birlikte geçirin .

Çözüm ortagınız optimala metal ile hayatınıza canlı desenlerle , hareketli metal panolarla renk katmak ,heyecan katmak sizin elinizde.

İlham kaynagı olan çümleyi sil yerine .tasarımlarınızı hayata geçirme aşamasında çözüm ortagınız olan optimala metal .

Dekoratif olarak üretilen duvar kaplama panellerimiz, kullanıldıkları mekanlarda hem ortama değer katar hem de görsel zenginlik sağlar.

Uygulama olarak tasarımından kaynaklı hem daha kolay hem de daha az maliyetlidir. Mekanlarınıza Düşük maliyet ile yüksek değer katabilirsiniz.

Üretim yelpazemiz sizin hayallerinizle sınırlı sayıdadır. Bazıları dekoratif sehpalar , dekoratif masalar , dekoratif duvar panoları , dekoratif duvar objeleri , dekoratif silüetler , üretimlerimizden bazıları,

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler