Organicum Şampuan, Saç Bakım Ürünleri

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat, Ankara ,Türkiye

Detaylar

organicum şampuan bitki ekstratları yerine saç bakımına direkt etki yapan organik bitki hidrosolleriyle hazırlanmış özel bir üründür. organicum şampuan başta olmak üzere incelemeye başlayalım. bunun dışında organicum şampuan 25 yıldan fazla süredir doğal terapiler alanında yürüttüğü çalışmalarla bakım ürünlerinde ilklere imza atan ışık terapi ndash organicum şampuan saç ürünlerini organicum markası ile türkiyersquo de (taze hasat bitki özsuları ve esansiyel yağları) bakım serisini çevreye duyarlı ve bakımına özen gösteren tüketiciler ile buluşturdu.ışık terapi, organicum şampuan markası ile uzun süren arge çalışmaları sonrasında üretilen organicum bebek ürünlerine imza attı.
organik hidrosol, dünyada yeni teknolojiyle ortaya çıkan bir damıtma yöntemiyle işlenmeden ve filtre edilmeden elde edilen bitki özsularıdır.
organicum şampuan ürünlerinde bu yöntemde kesinlikle petrol türevi yağ çözücü solventler kullanılmaz. bitkilerin içerisindeki bakım edici bileşenlerin yapısal etkileri ancak bu teknikle korunabilmektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: