Ortaköy Parke İç Dekorasyon

Dereboyu Cd. Ardıç Sk.Arz Apt., No:11 D :5 Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Ortaköy Parke İç Dekorasyon

Parke ata mesleğimiz. Kaliteli malzeme ve garantili işçilikle hizmet vermek, çıraklık yıllarımızdan beri edindiğimiz tecrübe ve deneyimin eseridir. Gelişen teknik aletler ve kaliteli malzemelerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ürün gruplarımız lamine, ithal ve yerli laminat parke ve masiften oluşmaktadır. ürün kalitesi ve garantisi, satış öncesi ve sonrası müşteri ilişkileri, koşulsuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem her zaman ön planda olmuştur.

Babadan oğula yılların tecrübesiyle Ortaköy Parke değerli müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmektedir. Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kaliteli ürün ve kaliteli işçiliği bir arada buluşturup siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaktır.

Bu doğrultuda zamanında teslimat, verilen sözü tutmak, her kuruşun hizmetini vermek ve verilen hizmetin arkasında durmak ticari ahlakımızdır. Uzman kadro eşliğinde, geniş ürün ve hizmetlerimizle, kaliteli ve garantili uygulamalarımızla taleplerinize en kısa zamanda cevap vermek en önemli prensibimizdir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler