OTELSAN Buklet Malzemeleri ve Otel Ekipmanlari

5. Guler Sokak Banusoglu Is Merkezi No:4/107 Sakarya Mahallesi Osmangazi, Bursa ,Türkiye

Detaylar

OTELSAN Buklet Malzemeleri ve Otel Ekipmanlari

Geleneksel halı ve kilim dokumacılığının ticareti ile başlayan ticari hayatımızı tek mekik ve çift mekik tezgâhlardan Van De Wıele ve Schönherr halı dokuma tezgâhlarında üretilen makine halısı satışı ile devam etmiştir.

Uzun yılların iç piyasa deneyiminden hareketle ürün portföyümüzü genişleterek, Otellerde kullanılan sarf malzemeleri tedariğini sağlıyoruz. Buklet Malzemeleri, Otel Ekipmanları, Cam Sergileme Ürünleri başlığında topladığımız ürünlerle otelinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir merkezden, profesyonel satınalma hizmetiyle buluşturmayı amaçlıyoruz. 2012 yılında Bursa’da kurmuş olduğumuz OTELSAN Buklet Malzemeleri, Otel Ekipmanlari Ticareti ile ilk önce Marmara Bölgesinde ve 2013 başlarıyla birlikte tüm Türkiye’de siz değerli müşterilerimiz ile buluşmayı ve sizlere hizmet taşımayı hedef edinmiştir.

Genç yönetici kadromuzun, araştırmacı, yüksek teknolojiyi takip eden, kaliteyi ön plana çıkaran kimliği, firmanın karakteri haline dönüşmüştür. Yenilikçi vizyonumuz firmamızı kısa sürede gelişime ve büyümeye açık hale getirmiştir.

Kurulduğumuz tarihten itibaren bulunduğumuz tüm sektörlerde ve ürün gruplarında standartları yükseltmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kalite ve yenilikde, sürekliliği ön planda tutan OTELSAN, ürün çeşitliliğini arttırmayı ve yaygınlaştırmayı amaç edinmiştir.

MİSYON 
Faaliyette bulunduğumuz halı sektörü ve otel sarf malzemeleri alanlarında; gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı ve özgün olmaya özen göstermek. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedefleyen sektörün öncüsü pozisyonunu güçlendirmektir.

otelsan otel malzemeleri, buklet amlzemeleri, otel ekipmanları,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler