Özel Bursa Duru Anaokulu

: DÖRT MEVSİM NİLÜFER EVLERİ 218. SOK.NO:9 ALTINŞEHİR /BURSA, Bursa ,Türkiye

Detaylar

"-sıze: 14pt lıne-heıght: 115% -famıly: 'calibri', 'sans-serif' mso-ascii-theme-: minor-latin mso-fareast--family: calibri mso-fareast-theme-: minor-latin mso-hansi-theme-: minor-latin mso-bidi--family: 'times new roman' mso-bidi-theme-: minor-bidi mso-ansi-language: tr mso-fareast-language: en-us mso-bidi-language: ar-sa" kurumumuz 2-6 yaş arası hizmet vermektedir.tam gün uygulamamızda açık büfe sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı da okulumuz mutfağında profesyonel aşçımız tarafından hazırlanmaktadır. okulumuz bünyesinde branş dersleri olarak çocuklarımıza beden eğitimi, basketbol, futbol, ingilizce, satranç, tiyatro ve canlı drama, orf eğitimi, ritmik dans, resim ve bilgisayar dersleri verilmektedir. "mso-spacerun: yes"
classmsonormal "margın: 0cm 0cm 10pt" b "mso-bidi--weight: normal" "-sıze: 10pt color: 002060 lıne-heıght: 115%" "mso-spacerun: yes" b b "mso-bidi--weight: normal" "-sıze: 12pt color: 002060 lıne-heıght: 115%" eğitim felsefemiz ?xml:namespace prefix o ns "urn:schemas-microsoft-com:office:office" o:p o:p b
classmsonormal "margın: 0cm 0cm 10pt" size3 duru anaokulunda uygulanan çoklu zeka etkinlikleri sınıf ortamına ve öğrenme sürecine kattığı en büyük güzellik, bütün çocuklara etkin ve güçlü oldukları yönler yoluyla öğrenme ve bilgi edinimi sağlamasıdır. sahip oldukları yeteneklerin takdir edilmesi ve başkalarını da yetenekleri için takdir etmeleri böyle bir atmosferde gerçekleşir. bu çoklu zeka sistemi uygulanan bir sınıfın en mucizevi sonuçlarından biridir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: