Özel Mona Lisa Poliklinik Lazer Epilasyon Merkezi

yürüyüş yolu hürriyet cadesi no:169 öztan ap. no:1 ulugazi ilköğretim okul yanı izmit-kocaeli, Kocaeli ,Türkiye

Detaylar

epilasyon :
cilt ve kıl tipine göre lazer sistemlerinin etkinliği değişir. bu nedenle polikliniğimizde dünyaca ünlü fda onaylı alexandrait ve diot lazerler kullanılmaktadır. günümüzde çok yaygın olarak kullanılan ve tüm dünyada 70 yılı aşkın süredir kullanılan lazer epilasyonun kalıcı bir yan etkisi bulunmamaktadır. ancak epilasyonu nerde yaptırdığınız önemlidir. yanlış uygulamalar sonucunda kıllarınızdan kurtulmanız mümkün olamayacağı gibi artmasına neden olabilirsiniz.

sağlık bakanlığı kararı ile lazer epilasyon sadece poliklinik, hastane, tıp merkezlerinde yapılabilecektir. lazer rpilasyon tedavisinde tıbbi cihazlarla sonuç alındığından, sağlık bakanlığı ruhsatı olmayan yerlerin bu cihazları kullanma yetkisi yoktur. konuyla ilgilenenlerin hassasiyet göstermeleri önemlidir.

incelme :

bölgesel zayıflama vücudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir.bu yöntemler ile özellikle diyet ve spora
rağmen kurtulamadığınız yağ birikintilerini yok edebilirsiniz. vücut bölgelerindeki yağ dokuyu eriterek, hücre bütünlüğünü bozarak buradan uzaklaştırılır.
bölgesel incelme uygulamaları için fazlalık hissettiğiniz vücuttaki tüm bölgeler uygundur. vücut analiziniz yapıldıktan sonra yağlanma olan bölgeler için neler yapılabileceğine uzman doktorumuz karar verecektir.
bu uygulamada kullanılan ultra kavitasyon teknolojisi ile yağ hücrelerine elastik dalgalar gönderilip, bu hücreler baloncuk şeklinde şişiriliyor.
yağ hücrelerinin arasındaki bağların çözülmesi sağlanıyor ve hücre çeperleri zayıflatılıp parçalanarak sonuca ulaşılıyor.lipo-cav uygulamasında bölgesel yağlara ve selülitlere üç aşamada işlem yapılıyor.kavitasyon yöntemiyle hücreler arasıboşlukların drenajı sağlanarak fizyolojik yapının iyileştirilmesi...
yağ hücreleri arasındaki bağların zayıflatılarak kopartılması diğer bir adı ile çözülme etkisi... baloncuk şeklinde şişirilmiş yağ hücrelerinin çeperlerinin şok
dalgaları ile zayıflatılıp parçalanması...

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: