Özkardeşler Makina Tic. A.Ş.

Tersane Caddesi Bakır Sokak No:18 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Özkardeşler Makina Tic. A.Ş.

Özkardeşler Makina 1954'ten beri makina ve hırdavat sektöründe yeralan Türkiye'nin köklü makina tedarikçisi konumundadır. Bünyesinde uluslararası markaları bulunduran Özkardeşler en iyi kaliteyi tüketicilerine sunmaktadır. 
Özkardeşlermakina Atlas, FLEX, ultraLube gibi matkalarının Türkiye distribütörlüğünün yanısıra Dewalt, Black&Decker, Stanley, RidGid, KL, Cermax gibi markalarında bayiliğini yapmaktadır.

Özkardeşler makina her geçen sene büyüyerek Türkiye'nin parlayan makina ticaret şirketi olmaya devam edecektir.

Özkardeşler makina özellikle taşıma ve kaldırma sektöründe Atlas markası ile öne çıkmaktadır. Atlas markası ile; transpalet, akülü transpalet, maneul istif makinası, akülü istif makinası, forklift, kriko, caraskal, caraskal vinç, halatlı vinç, domuz arabası, platform vb taşıma ve kaldırma araçları satış ve teknik servis hizmetini vermektedir.

 

Özkardeşler makina köklü Alman makina üreticisi FLEX ile; duvar zımpara makinası, kırıcı delici, matkap, taşlama makinası, kanal açma, granit delme, karot makinası, dekupaj testere, avuç taşlama vb elektrikli el aletleri ile öne çıkmaktadır.

Özkardeşler makina ve sanayi sektöründeki yağlayıcı açığını kapatmak üzere tam profesyonel makina yağlayıcısı olan Amerikan yağ üreticisi UltraLube'u Tükiye'ye getirmiştir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler