tindeks - firma rehberi - yardım

tindeks.com nedir ?

https://tindeks.com Türkiye genelindeki işletmelerin - birçok kategori ve konum sıralaması yaparak ve kullanıcıların rahatlıkla aradıklarını bulabilecekleri bir alt yapıyı kullanarak - internette bulunurluklarını kolaylaştıran bir rehber/indeks sitesidir.

Firmalara sağlanan faydalar nelerdir ?

İnternetin derya deniz olduğu günümüzde internet kullanıcılarının ihtiyaç duydukları ürün veya hizmetleri tedarik edecekleri işletmeleri arama motorları yardımı ile bulmaları oldukça zor hale gelmiştir. Bu noktada http://tindeks.com çözüm olmaktadır. http://tindeks.com'a üye olan işletmeler daha kolay ulaşılır duruma gelmektedirler.

Firmamı nasıl eklerim ?

1- Anasayfadaki KAYIT OL butonunu kullanarak kayıt olunuz.

2- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra FİRMA EKLE butonunu kullanarak firmanızı ekleyebilirsiniz

Kayıt olma adımları nelerdir?

1- Ana sayfadaki KAYIT OL butonuna tıklayınız.

2-Gerekli bilgileri doldurunuz.

3-Kullanıcı adı ve parolanızı kullanarak hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Teklif işlemleri nedir ?

Teklif ve Bilgi İste mesajı göndererek seçtiğinizi kategori altında bulunan tüm firmalara aynı anda teklif ve bilgi isteme mesajı gönderebilrisiniz. Bu sayede birden çok sayıda firmadan gelen teklifleri kıyaslayarak en uygun gördüğünüz firma ile iletişime geçebilirsiniz.Teklif ve Bilgi İste mesajı gönderebilmeniz için sistemimize kayıt olmanız gerekmektedir.

Kullanıcılara sunulan hizmetler nelerdir ?

1- Sitemiz aracılığıyla aradığınız işletmelerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.  

2- iletişime geçmek istediğiniz işletmeye sistemiz üzerinden direkt mail gönderebilrisiniz. 

3- Sistemize üye iseniz seçtiğiniz firmaları favorilerinize ekleyerek gelecekte bu bilgilere kolay erişim sağlalyabilirsiniz.

4- Sistemimize üye iseniz Teklif ve Bilgi iste mesajı göndererek aynı anda birçok firmadan bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

5- Firma bilgileeri sayfalarındaki haritayı kulanarak firma adresini kolaylıkla bulabilirsiniz.

6-Firma bilgilerini yazdırabilir, direkt mail atabilir ya da PDF olarak kaydedebilirsiniz. 

7-Firmaları değerlendirebilir , puanlama sistemi ile derecelendirebilir ve firmalar hakkında görüş bildirebilirsiniz.   

* İhtiyaçlarınıza en uygun işletmeyi seçebilmenizde en yüksek faydayı sağlama adına; kayıt eklemek isteyen üyelerden, bilgilerini sistemimize eklerlerken sadece iletişim bilgilerini değil, işletmelerin faaliyetlerinin de detaylı açıklanmasını istemekteyiz. 

Firmam arama sonuçlarında neden çıkmıyor ?

Firmanızın arama sonuçlarında gösterilemesi için kayıt işleminizin onaylanmış olması gerekmektedir. Lütfen kaydınızın onaylanıp onaylanmadığını kontrol ediniz. Kaydınızın onaylı olduğu halde arama sonuçlarında çıkmaması durumunda ; Arama yaptığınız kelime ile kaydınız ilişkisini, Arama formunu kullanım detaylarınızı gözden geçiriniz, Sorunun devam etmesi halinde lütfen BİZE ULAŞIN bağlantısından bildirimde bulunun.

Sayfamdaki haritada bulunan sokak görünümü özelliği çalışmıyor . Neden ?

Lütfen sayfayı yenileyin. Hata devam ederse lütfen bize yazın.

Parolamı yenilememe rağmen giriş yapamıyorum. Neden ?

Eğer parolanızı 3 kez hatalı girerseniz güvenlik sistemimiz 10 dk boyunca giriş yapmanızı engeller. Bu süre içerisinde yeni şifre dahi alsanız giriş yapamazsınız. Eğer 3 kez hatalı giriş yaptıysanız, şifrenizi yenileyiniz ve 10 dk sonra giriş yapınız.Giriş konusunda problem yaşarsanız lütfen BİZE ULAŞIN bağlantısından bize bildirimde bulunun.

Logom neden kesilmiş olarak görülüyor ?

Logonuzun tam görülmesi için kare şeklinde olması gerekmektedir. Logonuz kare değil ise beyaz kare bir zemin üzerine logonuzu yapıştırarak yeniden yükleyiniz. Bunu yapmak için Paint programını kullanabilirsiniz.