PENGUEN AKORDEON KAPI

Yenimahalle, Ankara ,Türkiye

Detaylar

PENGUEN AKORDEON KAPI

Firmamız Pencere ve kapı sistemleri alanında faaliyet göstermek üzere 1997 yılında Ankara' da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne gayretlerini, müşteri memnuniyeti üzerine odaklandırmış olan PENGUEN kaliteden asla taviz vermeyen ve tam zamanında üretim ve montaj ile ismini hak ettiği yere taşımıştır.

Penguen PVC sektöründe oluşturduğu Kalite anlayışı ,kullandığı teknoloji ve yenilikçi üretim anlayışı ile her geçen gün izlenen ve örnek alınan bir firma konumuna gelmiştir.

'Önce Kalite' anlayışı ile Sineklik ve Akordeon kapı konularındaki çalışmaları ile tüm müşterilerinin 'estetik', 'kalite' ve 'güvenlik' ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılanmasını sağlamaktadır.
Faaliyet alanlarımız

Akordeon Kapı.
Sineklik.

Standart Akordeon ( Akordiyon ) Kapı

 

Standart Akordeon Kapılarda ahşap desenli akağaç, meşe ve ceviz renk seçenekleri var. Plastik anahtarlı kilit standarttır.

 

En olarak 87cm, 102cm gibi 15 cm aralıklı ölçülerde düz kapanmaktadır. Katlanmayı sağlayan ara bağlantılarda kapıyla aynı sert plastik kullanıldığından daha sağlamdır.

 

Ray içerisinde hareket eden büyük tekerlekleri sayesinde daha rahat çalışmaktadır. İsteğe bağlı olarak rayı ve tekerlek bağlantılarını gizlemek için kapıda kullanılan dar panel ile pervaz yapılmaktadır. Özellikle çok geniş ölçülerde kapının altına gümüş rengi veya altın rengi alüminyum ray ilave edilebilmektedir.


Akordeon Kapılar beton, fayans, ahşap veya metal yüzeylere kolayca monte edilmektedir..

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler