Pino

İsmet İnönü Caddesi No:60/A ESKİŞEHİR, Eskişehir ,Türkiye

Detaylar

pino, 7 şubesi ile franchise ile büyümeyi hedefleyen, açtığı her yeni şubesinde küresel firmalara karşı başarısını kanıtlayan aynı zamanda kalitesinden eşsiz lezzetinden ve gülümseyen hizmet anlayışından odun vermeden hergeçen gün dahada güçlenerek büyümektedir.

bu büyümede bizimle beraber olan lider firmaların katkıları cok onemlidir. burger ürünleri ülkenin devleşmiş isimlerinden pınar gurubu tarafından “pinoburger” etiketiyle ve hiçbir kimyasal katkı kullanmaksızın %100 dana etiyle üretilirken, soslarımız, piliç etlerimiz, pizzalarımız, ekmeklerimiz yine özel formüllerle sağlıklı ve hijyenik koşullarda sağlanmaktadır.

fırmamız aynı zamanda halk saglıgı ve hıjyen konusunda mavi bayrak' lı bır ısletmedır. cok az sayıda ısletmeye verılın bu belgeyle sınıfında gıda guvenlıgı ve hıjyende lıder konumdadır.

gıda muhendısımız tarafından duzenlı yapılan testlerle urunlerımızı golge musterı temsılcılerımızle musterı memnunıyetını ve kurumsal tedarıkcılerımızle urun kalıtemızı hep en ust duzeyde tutmak oncelıklı sırket polıtıkasıdır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: