RAFF MİLİTARY TEXTILE

Fatih Cad. Ihlamur Sok. No:2 Kat:1 Merter, Güngören, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Raff Military Textile olarak  askeri malzeme, askeri uniforma , askeri kamuflaj, asker botları, asker kazağı ,askeri gömlek, askeri yelek, asker elbisesi, askeri tören kıyafetleri, polis kıyafetleri, polis kazağı, polis elbisesi, robocop, kask, polis kalkanı ,askeri palaska, askeri kemer özel tasarım çalışmaları yapmamızın yanında en fazla ihtiyacı olan ülkelere çalışmalarımız devam etmektedir.

 

RAFF TEKSTİL 30 yılı aşkın süredir her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğiyle Sorunsuz Üretim sorunsuz teslimat, mutlu Müşteridir Misyonuyla büyümeye devam ediyor.

Raff Tekstil İç pazarda askeri üniforma  ve iş güvenliği kıyafet tasarımı üretiminde yakaladığı başarıyı  firmamıza duyulan güven neticesinde 2007 den itibaren yurt dışı pazarlara açılarak çalışmalarına devam etmektedir.


Yurt dışındaki kurumlara  Askeri ve iş güvenliği kıyafet ve techizat olarak ihracat yaptığımız ülkeler Rusya,Gürcistan, Libya,Sudan,Irak, Kongo,  Polonya ve KKTC ‘  dır.

Her geçen yıl pörtföyümüze yeni müşteriler ve yeni  ülkeler katmanın hayecanını yaşamaktayız
 

Raff Tekstil son 15yıl içerisinde  imalatçı ve imalatçı firma kimliği ile Teknik şartnamelere uygun olarak TSK,Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer Kamu Kuruluşları ürünlerinin imalatını gerçekleştirmekte ve sevkiyatını yapmaktadır. Yurt dışındaki kurumlara  Askeri ve iş güvenliği kıyafet ve techizatı olarak ihracat yaptığımız ülkeler ;
Rusya,Gürcistan,Irak,Libya,Sudan,Kongo,Polonya ve KKTC’ dır.Her geçen yıl pörtföyümüze yeni müşteriler ve yeni ülkeler katmanın hayecanını yaşamaktayız

 

Raff Tekstil Misyonu

 

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerler üretildiğini tanımlayan MİSYONUMUZ; Müşteri odaklı tasarım ve model geliştirip bunları üretim tecrübesi ile birleştirmek  optimal fiyatlarla  her zaman müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktır. 
Sloganımız '' sorunsuz üretim, sorunsuz teslimat ,mutlu müşteridir''

Raff Tekstil Vizyonu

Şirketimizin ulaşmak istediği noktayı ifade eden VİZYON’umuz; Müşterilerimiz için kaliteli ürünü optimal fiyatlarla sorunsuz ürünleri  müşteriye ulaştırma olmuştur

Raff Tekstil Değerleri

Raff Tekstili  farklı kılan anlayışlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ; Çalışanlarını en büyük gücü ve kaynağı olarak görmek, güvenilir, yenilikçi, sorumlu ve özverili olmaktır. Çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz dayanışma ve takım ruhudur. 

Raff Tekstil kuruluşundan  itibaren  imalatçı ve tedarikçi firma kimliği ile Teknik şartnamelere uygun olarak başta Ortadoğu ülkeleri , Afrika, Balkan Ülkeleri ve Türkiye Cumhuriyetlerine  Asker , Polis kıyafetleri malzeme ve ekipmanlarının ihracatı; iç pazarda ise devlet kurum ve kuruluşlarının özel tip kıyafetlerinin temini ve sevkiyatını yapmaktadır.

    Raff Tekstil güçlü altyapısı ile Türkiye'nin ve Tüm Dünyadaki Yabancı müşterisi ile  en büyük askeri üniforma  ve iş güvenliği kıyafet üretici ihracatçı firmaları arasındadır. Kumaş kontrolünden dikime, dikimden paketlemeye kadar tüm süreçleri bünyesinde  barındıran  askeri üniforma  ve iş güvenliği kıyafet adına tüm modelleri aynı kalite ve verimlilikte sunabilen Raff Tekstil; emin adımlarla hızla ilerlemektedir.

    Kaliteli üretimin yanında tasarım yaparak müşterinin istediği modelleri  geliştirmeyi müşteri memnuniyetinin kilit unsuru olarak görmektedir.

 

 

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: