Ramazanoğulları Gıda İlaç İmalat Ve Tic.Ltd.Şti.

Ünalan Mah.İsmetpaşa cad.no:3 kat:4, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Ramazanoğulları Gıda İlaç İmalat Ve Tic.Ltd.Şti.

2006 yılında İstanbul - Üsküdar'da kendi tesislerinde doğal gıda destekleri ve  doğal içerikli kozmetik ürünlerin üretimine başlanmıştır.2012 yılında Gediz / Kütahya Organize Sanayi Bölgesinde kendi tesislerinde bitkisel yağ ve küspe üretimine  başlanmış, 2014 yılı Mayıs ayında da paketleme makinalarının üretimine başlanmıştır.

 

Şirketimiz Gediz / Kütahya'da 2.500 m2 kapalı, 20.000 m2 açık, İstanbul'da 1.200 m2 kapalı alanda olmak üzere toplamda 3.700 m2 kapalı, 20.000 m2 açık alanda faliyetlerini sürdürmektedir. Renas, Destek, Dermoten, Hud ve diğer alt markalarımızla üretmiş olduğumuz 200'e yakın doğal gıda ve kozmetik ve 300'e yakın ithal ve kendi üretimimiz makinalardan oluşan ürünlerimizi; yurtiçinde kendi ekiplerimiz, bayilerimiz ve internet üzerinden yurtdışına ise ülke bayilerimiz aracılığı ile pazarlama ve  satışını yapıyoruz.

 

Ürünlerimizi satmakla müşterilerimizle işimizin bitmediğine, tersine yeni başladığına inanıyor, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimizle paylaşmaya, düzenli servis şartlarının yerine getirilmesine,  yeni taleplerin değerlendirilmesi ve sorunların çözülmesine azami gayret gösteriyoruz.

 


İşimizi severek yapıyor, ticari ahlak kurallarına uymayı azami gaye olarak kabul ediyor ve uyuyoruz.

  Hem müşterilerimizin hemde kendi şirketimizin haklarını koruyarak çözüm üretiyoruz.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler