Redox-Yazgan Su Teknolojileri

Kaynarca Cad. No : 3 34906 Şeyhli, Pendik, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Yazgan Ltd.Şti 35 yıl önce süt , meyve suyu ve tüm gıda sektörünün üretimlerini ilgilendiren makinleşme kousunda ve konu ile ilgili olan proje bazlı faaliyetlerle kurulmuş bir firmadır.

Firmanın kurucusu olan Vural Yazgan Almanya"da yüksek makine mühendisliği bölümü mezunu olup ve ihtisasını bitirdikten sonra Türkiye"de gıda dalında modern makine ve işleyişi alınlarında çalışmalara başlamıştır.

Ana kökleri Almanya"da atılan Yazgan firması , Türkiye"nin bu alanda ki eksikliğini görerek burada faaliyetine devam etme kararı almıştır.

Başlangıçta çok büyük zorluklarla karşılaşılmasına rağmen hırsla bu aşılmış ve Türkiye"de modern fabrikalar yapılmaya başlanmıştır.

Kurucumuz Vural Yazgan zaman içerisinde Türkiye ekonomisine daha büyük katkı sağlayabilmek için , arıtılması çok zor olan ve bulunduğu çevrenin ekodengesini kolaylıkla bozabilen peynir altı sularını yeniden kazanma fikrini ortaya çıkarmıştır.1990"ların ortasında bu sektörün öncülerinden olmak için tam teçhizatlı bir üretim tesisi kurarak süt ve peynir altı sularını, endüstriyel ekolojik bir katkı maddesi ürünü haline getirip bircok gıda üreticileri için tedarikçi olmuştur.

En son olarak da Türkiye"de ciddi bir şekilde büyüme gösteren sanayileşme ve endüstrileşmenin sonucu olan çevre kirliliğine kafa yoran Yazgan Makine , endüstriyel katı atık ve su atık arıtma tesisleri kurulumuna eğilim göstermiştir.

Yazgan Makine özenle seçtiği elemanlarını uzun yıllar yanında eğiterek uzman hale getirmiş ve bu uzman kadrosunu daha da geliştirerek günümüz şartlarında çok daha ileri düzeylere gelmiştir. Son olarak da Türkiye"nin gelecekteki çevre korumasının daha düzenli ve sağlıklı olabilmesi için arıtma sektörüne adım atmıştır.

 

Merkezi Winterswjik , Hollanda"da bulunan Redox Su Teknolojisi B.V, Redox Geri Dönüşüm Teknolojisi B.V ve Redox Üretim Teknolojisi B.V ile aynı çatı altında olan bir firmadır. Redox Su Teknolojisi B.V birinci , .Redox Su Teknolojisi B.V Hollanda"nın önde gelen firmalaraından olup 25 yılı aşkın bir süredir su ve atık su arıtma sistemlerinin bir global sağlayıcısı olmuştur. Tesisleri birincil, ikincil (biyolojik) ve üçüncül atık su arıtımı için uygundur.. Redox Su Teknolojisi, günümüzde gelişmiş su arıtma ekipmanları ve teknikleri alanında uzmandır. Tesisler, koordinasyon, proje yürütme ve servis işlerini de gerçekleştirir.Ürün grubu; flotasyon üniteleri,çökelme üniteleri,biyolojik havuz sistemleri ve çamur preslerinden oluşur.

özel sistemli atık su arıtma tesisi üretimi.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler