Renta Yapı Ve Ekipmanları Kiralama A.Ş.

Brandium Residence Küçükbakkalköy M. Dudullu Yolu R2 B. K: 24/231 Ataşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Renta Yapı Ve Ekipmanları Kiralama A.Ş.
renta 25 yılı aşkın süredir, hafif konstrüksiyonlu yapı üretim ve kiralama, asma-germe membran yapı sistemleri gibi yapıların projelendirme ve imalatı konusunda faaliyet gösteren sektörün öncü girişimcilerinin kurduğu ticaret ve hizmet şirkettir.

renta, sektörlerde ki “kapalı alan” ihtiyacını “hafif konstrüksiyonlu yapı sistemleri” ile karşılamak bunu karşılarken de özellikle firmaların finansman ihtiyacını en aza indirmenin yollarını da dikkate alarak ürünleri yeni pazarlama yöntemleri ile pazara sunmaktadır.

bunun için geliştirmiş olduğumuz renta yapı ve ekipmanları kiralama sistemi ile, firmalara hiçbir yatırım finansmanı yükü getirmeden kapalı alan ihtiyaçlarını karşılama olanağı yaratılmaktadır.

hizmet vermekte olduğumuz sahalar:/

hafif konstrüksiyonlu ticari yapıların satışı ve uzun süreli operasyonel kiralaması,  hafif ticari yapıların operasyonel kiralama ve satışı sektöründe hizmet veren renta ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla sektörünün önemli firmalarından biridir.

kiralık çadır 

Harita

2165044696

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler