Reyhan Carpet

4. Organize Sanayi Bölgesi 83414 Nolu Cd. No:5 Başpınar, Gaziantep ,Türkiye

Detaylar

Reyhan Carpet

1989 yılında, Gaziantep'te kurulan Reyhan Halı, teknolojinin en son olanaklarıyla şekillenen teknik donanımı ve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Reyhan Halı; gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği, ihracatı ve teknolojik üstünlükleriyle makine halısı sektörünün güçlü ve lider kuruluşlarından birisi olmayı hedeflemektedir.

Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenip, sektöründe sürekli gelişimini sürdüren Reyhan Halı Birçok farlı bölgeye de ihracat yapmaktadır. 

27.000 m2 alan üzerinde modern inşa edilmiş tesislerinde temel olarak 2 Depo, 1 Üretim Sahası, 1 Konfeksiyon Sahası ve 1 adet idari binadan oluşmaktadır.

Yıllık 2.000.000 m2 farklı kalitelerde ve ebatlarda halı üretimi kapasitesine sahip olan Reyhan Halı, şu an çok sayıda farklı kalite ve geniş desen yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz arasında Shaggy halı, yün karşımlı halı, Akrilik halı, polypropylene, polyester halı, Heatset halı, parça halı, Duvardan duvara halılar ve Frieze halı mevcuttur.

Müşteri memnuniyeti her zaman şirketimizin ilk hedefi olmuş ve bu doğrultuda sürekli olarak müşteri memnuniyetini ve kalitemizi geliştirmeye çalışmaktayız.
Siz müşterilerimize en iyiyi sunma hedefini taşıyan şirketimiz sizlere en mükemmeli sunmaya devam edecektir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler