Ribana Pazarı

namık kemal mah. namık kemal cad. no:70, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

keten triko 1981 den bu yana triko kazak, polo yaka ve ribana imalatı yapmaktadır yapmaktadır, firmamız bünyesinde son sistem bilgisayarlı 25 adet makina bulunmaktadır, aylık üretimimiz 700000 takım yaka ribanadır

keten triko olarak, müşterilerimizin memnuniyeti, kalite politikamızın temelini oluşturur. şirketimiz, ürün kalitesini sürdürmek ve geliştirmek aynı zamanda rekabet edilebilir maliyetlerde üretimi devam ettirebilmek için eğitimli ve bilinçli personelin önemini benimsemiş çalışan memnuniyetini, dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinmiş bulunmaktayız.

bu doğrultuda iş birliği ve uzmanlaşmaya dayalı yönetim yapımızla, departmanlar arası etkin iletişimi sürdürmek ve geliştirmek, istihdamın sürekliliğini sağlamak, çalışanlarımızın yaratıcılıklarını ve kişisel gelişimlerini destekleyerek, adalet ve eşitlik ilkeleri doğrultusunda davranmak, işbirliği ruhu içinde birlikte çalışma isteğini oluşturmak, birincil görevlerimiz arasındadır. daha kaliteli bir üretim doğrultusunda yüksek teknolojiden faydalanmak amacıyla gerekli yatırımlar yapılmakta, üretilen ürünlerin sipariş, sevkiyat ve satış aşmalarındaki tüm düzenleyici yasal ve uygulanabilir şartlar yerine getirilmektedir.
şirket bünyemizde benimsediğimiz standartları yerine getirerek ve sürekli geliştirerek, güvenilirliğini pazarda kanıtlamış olan firmamız, türkiye pazarında hak ettiği payı elde etme yolunda istikrarlı şekilde gelişimini devam ettirmektedir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: