ŞANZUMAN DÜNYASI

5 Yıldız / 1 Oy
Akdeniz Sanayi Sitesi, 5005 Sokak, No:2 Kepez, Antalya ,Türkiye

Detaylar

Hakkımızda
2015 yılında kurulmuş olan ŞANZUMAN DÜNYASI otomobil aktarma organlarının (şanzıman, aks, dingil,torsiyon) bakım, onarım ve yedek parça hizmetini vermektedir. Günümüz son teknolojilerini bünyesinde bulunduran Şanzuman Dünyası, uzmanlaşmış elamanlarıyla en iyi en kaliteli hizmeti vermek için daima sizlerin hizmetindedir. Şanzuman Dünyası uzman ve güvenilir iş ortağıdır.
 
Hedefimiz
Müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmak ve uzmanlaşmış kalifiye elemanlarımızla en iyi, en kaliteli, en ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için 2015 yılından beri durmadan devamlı gelişerek hizmet vermekteyiz.
 
Ayrıca otomotiv sektörünün ve mesleğinin gelişmesine üyeler arasında bilgi deneyim ve düşünce değişimine olanak sağlamayı aynı zamanda otomotiv sektörünün ilke ve standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını kendine misyon edinmiştir. Aracınızın şanzımanıyla ilgili problemlerini, çeşitli çözüm önerileri sunarak en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde çözmekteyiz.
 
Aracınızdaki yıpranmış parçaları tercihinize göre yeni veya ikinci el yedek parçalarla değiştirip şanzımanınızın tamir ve bakımını yapmaktayız. Aracınıza ait şanzımanı yeni ve revizyon görmüş aynı marka araca ait başka bir şanzımanla değiştirip sorunsuz bir şekilde işinizi en kısa sürede teslim ediyoruz.
 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Yorumlar 1 TÜMÜNÜ GÖR

Mustafa Önal
Mustafa Önal24-08-2016 10:18ÖÖ
Şanzuman Dünyası.

Ankara'da 2500 lira istenen şanzımanı Emre Bey piyasa fiyatının çok altına, 1500 liraya bıraktı sağolsun.