Savranoğlu Deri

Kazımpaşa Mah.Salhane Mevkii Seyrekköy Caddesi.No:73 35660 Menemenİzmir, İzmir ,Türkiye

Detaylar

savranoğlu deri, merhum sadık savranoğlu tarafından 1923 yılında izmir tire’de kuruldu. 1941 yılından sonra izmir yeşildere’deki adresinde faaliyetini sürdürdü. 3 yıllık bir ortaklıktan sonra 1966’da yoluna tek başına devam eden savranoğlu deri, istanbul kazlıçeşme’deki adresinde ortak bir firma ile varlığını devam ettirdi. son olarak 1992 yılında izmir menemen’deki modern binasına taşınarak, savranoğlu deri san ve tic. a.ş. ünvanı ile vidala ve saraciyelik deriler üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.
savranoğlu deri a.ş. 80 yıllık süreçte 3 kuşak boyunca geçmişten günümüze uzanan bilgi birikimiyle, bu sektörün öncüsü olarak devamlı yükselmektedir. ham deri işleme faaliyetlerinde, her dönem dünyadaki son teknolojiyi takip etmekte, değişen pazar koşullarında sürekli olarak kendini yenilemekte, kendi moda ve çizgisini yaratıp, dünya modasını yurt içi ve yurt dışındaki pazarlara sunabilmekte ve bu sayede de kulvarında modanın öncüsü olmayı sürdürmektedir.
savranoğlu deri a.ş. günümüzün koşullarında, sektördeki piyasaya yön verebilen bir kurumdur. sahip olduğu modern makineleri, üretim birimleri, laboratuvar ortamı, kendi bünyesinde var olan arıtma tesisi, deneyimli personeli ve yüksek işçi kapasitesiyle dünya standartlarındaki ürünlerini yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
savranoğlu deri a.ş. üretimindeki kimyasal ham madde girdisini, dünyada bu alanın öncüsü olmuş firmalardan ithal yoluyla gerçekleştirmekte ve diğer teknolojik gelişmeleri ürünlerine yansıtarak kalite, renk ve modasıyla müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.
savranoğlu deri a.ş. ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmak amacıyla, istanbul, italya, ukrayna, rusya ve çin’de birçok katılımcı firmanın da yer aldığı fuarlara katılmaktadır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: