sayginlar-uluslararasi-tasimacilik-ticltdsti

haraparası mah. yavuz selim cad. abdullah eski ocak iş merkezi b blok kat:2 no:41 hatay, Hatay ,Türkiye

Detaylar

sayginlar-uluslararasi-tasimacilik-ticltdsti
saygınlar, kaliteyi hedeflemiş müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar, teknolojiyi benimsemiş ekipmanlar ve uzman kadrolarıyla daha ekonomik, daha hızlı ve esnek operasyon kabiliyetiyle, istenilen zama ve yerde koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürmektedir.

geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren saygınlar, artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "lojistik çözüm ortağı" konumuna gelmiştir. çalışılan firmalar da saygınlar için müşteri değil "iş ortağı" ya da "partner"dir.

"müşteri ilişkileri yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan saygınlar, "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir.

saygınlar olarak çalışan memnuniyetindeki hedefimiz çalışanlarımızın kendilerini saygınlar ailesinin bir üyesi olarak görmeleri ve saygınlar den sadece emekli olarak ayrılmalarıdır. firma içindeki açık ofis sistemi ile de çalışanlar arası iletişimin kolaylıkla sağlanması amaçlanmaktadır.
03262252687

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler