Şeffaf Kartvizitim

Orta Mah. Demirkapı Cad. No:15/37, Bayrampaşa, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Biz kaliteyi ve güveni Sizlere, güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmeyi hedeflemiş bir firma olma çabası içerisinde bulunuyoruz. Teknolojinin geliştiği ve günden güne hiç durmadan büyüdüğü bir çağda yaşıyoruz. Bu çağa ayak uydurmak, teknolojiyi yakından takip etmek gibi bazı hedeflerimiz var.

Ve en önemlisi hizmet sonrası, müşterilerimizin yüzünde kalan tebessümü sağlamak gibi hedeflerimiz var.En büyük hedeflerimizden biri olan “iyi hizmet” anlayışını kurulduğumuz günden itibaren yolumuza koyduk. Bu sektörde kendimizi internete taşıdık.İnternet üzerinden sizlere online matbaa hizmeti vermeye başladık.Her biri alanında uzman grafiker tasarımcılarımız, yaratıcılığa açık personellerimiz ve en önemlisi net ve kaliteli baskılarımız bunların hepsini birleştirerek ve ŞEFFAFKARTVİZİTİM olarak sizlere sunuyoruz.

ŞEFFAFKARTVİZİTİM ayrıca matbaa işleri dışında promosyon,creative ve web tasarım hizmetleri de vermektedir. Tüm teknoloji değişimlerini yakından takip eden firmamız kurumsal olarak sizlere iyi derecede hizmet vermektedir. Firmamız matbaacılık konusunda baskı konusunda oldukça tecrübelidir.İşlerin düzenli bir şekilde toplanması, düzenli bir şekilde baskıya alınması ve güvenli bir şekilde tarafınıza teslim edilmesi esasında ŞEFFAFKARTVİZİTİM çok hassas bir şekilde çalışmalarını takip etmektedir. Ülkemizde matbaa ihtiyacı oldukça fazladır.Kartvizit,broşür,el ilanı,magnetler,etiketler,afişler vb gibi matbaa ihtiyaçlar insanlar tarafından arz konusu olmuştur. Bunlara cevap verebilecek kapasiteye sahip olan firmamız sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Niçin Şeffaf Kartvizit Yaptırmalıyım?


Şeffaf Kartvizit iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Aynı zamanda karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ip uçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu vakit oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir. Şeffaf Kartvizit ile şirketinizi, tarzınızı ve vizyonunuzu başkalarına daha iyi bir şekilde aktarabilirsiniz. Eğer işinizi önemsiyor ve müşterilerinizde iyi bir etki bırakmak istiyorsanız, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulmuş sade, şık ve algılanabilirliği yüksek şeffaf kartvizit tasarımları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Şeffaf Kartvizitim, şeffaf kartvizit, pvc kartvizit, kaliteli kartvizit, güvenilir kartvizit,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: