Seha Medya

Beyazıt Mh. Hüsnü Aşk Sk. Bezirciler İş Merkezi No:4/404, Konya ,Türkiye

Detaylar

Seha Medya
seha medya, sanatsal yaratıcılığı, en son teknoloji ve güvenilir programlama tekniği ile birleştirerek güçlü pazarlama ve iletişim çözümleri geliştirmek için kurulmuştur.

seha medya, sosyal medyanın genel anlayışını dijital pr ve pazarlama alanlarıyla birleştiren bir ajans ayrıca tamamen yenilikçi, yaratıcı ve efektif sosyal medya pazarlamasına ve yönetimine yoğunlaşmış bir şirkettir.

seha medya, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik yaratıcı sosyal medya kampanyalarını, yazılı ve görsel basını en etkili biçimde kullanarak hayata geçirmektedir.

amacımız,

müşterilerimiz ile yakın ve uzun vadeli ilişkiler kurmak ve onlara yüksek kalitede etkili çözümler ile her türlü desteği vermektir.

müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak optimum ürünleri geliştirmek ve aynı zamanda satış öncesi ve sonrası desteğimizi maksimum seviyede tutmaktır.

seha medya firmaların ağır rekabet ortamında öne çıkmalarını sağlayacak, onları farklılaştıracak, iç ve dış müşteri memnuniyetini artıracak, iletişim yeteneklerini güçlendirecek, kendilerini en doğru şekilde ifade etmelerini sağlayacak görsel, basılı ve online tüm içerik ihtiyaçlarını karşılıyor.

Harita

3322360926

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler