Semantik Dil Hizmetleri

19 Mayıs Mah., İnönü Cad., No:88/12 Kozyatağı, Kadıköy/İstanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Semantik Dil Hizmetleri
çeviri ve yerelleştirme alanlarının öncülerinden biri olarak, hem çok uluslu küresel şirketlere hem de türkiye'nin lider şirketlerine nitelikli çözümler sağlıyoruz. dünyanın her yerindeki yetkin çevirmen ve editör kadromuz sayesinde hemen her sektör için yüksek kalitede çeviriler sunuyoruz.

bizi rakiplerimizden ayıran en önemli farklar, üstün teknolojik altyapımız, çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz ve çevirinin her aşamasında uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleri.

günümüz dünyasında yüksek kaliteli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. işte bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sağlıyorlar.

semantik dil hizmetleri, küresel çeviri ve yerelleştirme gereksinimleriniz için yerel çözümler üretiyor ve bu çözümleri hayata geçiriyor.

medikal çeviri, medikal cihaz çevirisi, tüketici elektroniği çevirisi, bilgi teknolojileri çevirisi, otomotiv çevirisi, hukuk çevirisi, finans çevirisi, ticari çeviri, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler