Serander elektrik aydınlatma ltd. şti.

emekyemez mah. okçu musa cad. 24/4, Beyoğlu, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Firmamız Serander Elektrik Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti, adı altında güçlü imalat ekibiyle imal ettiği ürünlerin yanında ithal olarak getirdiği malzemelerin online satış ve teknik desteğini sizlere sunmaktadır.

Misyon,

Firmamız Serander Elektrik Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti, ledpasaji.com adı altında güçlü imalat ekibiyle imal ettiği ürünlerin yanında ithal olarak getirdiği malzemelerin online satış ve teknik desteğini sizlere sunmaktadır.

Türkiye'nin en büyük ve en çok sevilen satış sitesine hoş geldiniz! 2012 yılından beri www.ledpasaji.com Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! Müşterilerimizin ihtiyaçlarının üründen ziyade hizmet alması gerektiğini düşünerek profosyenel kadromuz ile sizlere yardıma geldikç Forum olarak büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Vizyon,

Led aydınlatma imalatı olarak otel iç ve dış aydınlatma, mağaza ve vitrin aydınlatma, cafe-restaurant aydınlatma, benzinlik aydınlatma, halısaha ve bahçe aydınlatma gibi projelerde birçok referansı bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul dışında bulunan bayilerine stoğunda bulunmayan ürünlerin tedariğini sağlayan, hem de diğer tüm elektrik malzemelerinde toptan fiyatlarıyla elektrik piyasasındaki kolunuz olarak sizlere hizmet verebilmektedir. Aydınlatmada büyük projelerine devam ederek liderliği ilke edinmiş, hızlı ve güvenilir alışveriş sağlayan firmamız, tasarrufta öncü marka olmayı hedeflemiştir.

Serander elektrik aydınlatma, led, led aydınlatma, led ürünleri, aydınlatma, led ışık,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: