Sez-Bet Beton Santralleri

Uzun Çayır Cd.Kadıköy Yapı Merkezi No.:31 B2 Blok D.:15 Hasanpaşa-kadıköy-İstanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

2003 yılında istanbul' da şirketleşen sezginer mühendislik mak.elk.elktr.san. ve tic. ltd. şti.türk inşaat sektöründe 18 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

faliyetlerine iş ve inşaat makinaları, bilgisayar kontrollü sistem otomasyonları ile başlayan sezginer mühendislik, sektörün içerisinde bulunan bir çok beton santrali markasına otomasyon hizmeti vererek önemli tecrübeler kazanmıştır.

halen hazır beton ve inşaat firmaları başta olmak üzere ülkemizdeki ve yurt dışındaki birçok kuruluşun beton santralleri otomasyonu sezginer mühendislik tarafından yapılmaktadır. değerli müşterilerimizin beklenti ve istekleri bizim için her zaman öncelikli olmuş ve ar-ge departmanımızda bu konu üzerinde çok çalışılmış, halende çalışmalarımız devam etmektedir.

bilindiği üzere çağımızın teknolojisi sürekli gelişmekte ve günden güne değişmektedir, bu nedenle çağa ayak uydurmak herzaman yeni teknolojler kullanmak ilk hedeflerimizden olmuştur.

inşaat sektörü içerisinde mobil ve sabit beton santralleri, transmikserler, agrega bunkerleri, çimento siloları, konveyor bantlarının kullanımı, problemlerinin uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle birlikte imalat işinde'de olmak zorunda olduğumuzu anlamış bunun üzerinde uzun yıllar çalışarak istek vetalepler doğrultusunda ar-ge departmanımızda projelendirerek imalat aşamasına geçmiş bulunmaktayız.

tasarım, parça imalatı ve temini, komple üretim kalitesi ve işçilik, montaj, çalıştırıp devreye alma, eğitimsatış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı ada beton santralleri isminin ülkemiz sınırlarını asmasını sağlamak, özellikle körfez ve türkiye cumhuriyetlerinde marka halinegelmek ada beton santralleri'nin birinci hedeflerindendir.

ada beton santralleri'nde üretim aşamasını son derece titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir.

onaylanan müşteri talepi proje bölümüne aktarılır uzman proje ekibi tarafından siparişler içintasarım çalışmaları yapılır, teknik hesaplar, imalat çizimleri tamamlanır, bunları yapmaktaki amacımız müşterilerimizin her zaman ve her koşulda yanlarında olmak ve birbirimizden güç alarak daima ileriye güvenle ve kaliteyle gidebilmektir.

bizim için önemli olan kesinlikle müşteri memnuniyetidir.

müşteri memnuniyeti ve satış sonrası desteğinin, kalıcılık ve başarı konusunda en önemli faktör olduğunun bilincinde olan ada beton santralleri, imalatını yaptığı beton santralleri, transmikserler agrega bunkerleri ve çimento silolarının tasarımı ve montajının yanı sıra, gerekli tüm teknik servis ve bakımhizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak müşterilerine sunmaktadır

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: