Shoes Time

Örnek Mah. Fehmi Tokay Cad. No:10 Kat:1, Ataşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Shoes Time

1986 yılında Erenköy'de kurulması ile serüvenine Konyalı Kundura ismiyle başlangıç yaptık. 2009 yılında Kadıköy'de Shoestime mağazası ile ayakkabı dünyasına yenilikçi bir soluk getirmek için sizlerle buluştuk. Aynı süreçte yenilikçi adımları herkes atsın istedi ve e-ticaret sitemiz sizler için hizmetinize sunduk. Marka serüvenimizde bizlere yol arkadaşı olan Markafoni ve Trendyol online e-ticaret siteleri ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam ettik.

Dünyada ayakkabı modasını takip ederek ve esinlenerek kadınların kendilerine özgü ve yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı amaçladık. İtalyan stil ve kalıplarımızı butik atölyelerimizde üreterek sezonun en gözde ve şık modellerini tercih eden siz değerli müşterilerimize kapılarımızı açtık.

"Tarzınız modaya değil,moda tarzınıza ayak uydursun istedik ve bu amaçla sizlerin de kendinizi bulabileceğiniz kalite,yerli üretim ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile sizlere siz istediğiniz sürece hizmet vermeye devam etmeyi sürdüreceğiz."

Shoes Time, Stiletto ayakkabı, bayan ayakkabı modelleri, bayan spor ayakkabı, topuklu ayakkabı,

Harita

02164677474

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler