Sihhitesisat Ankara Etimesgut Eryaman Ümitköy

istasyon mah etimesgut ankara, Ankara ,Türkiye

Detaylar

birinci hedefimiz müşteri memnuniyetidir.


her türlü suyla bağlantı olan çamaşır makinesi şofben bulaşık makinesi tesisat bağlantısı şofben tamiriyle 24.saat hizmet veriyoruz.


ankara ilçesinin heryerin de her türlü şofben arızalarınız bize bildirin gecede olsa arayın soğuk suyla duş almak banyo yapmak zorunda kalmayın çünkü çok uygun yapıyoruz soğuk suyla duş olmanıza değmez arayın gerisi kolay sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.


damlaya damla göl olur suyumuz damlıyor deyip geçmeyin

ankara sıhhi tesisat su arıza uzun yıllara dayanan tecrübesi ve gelişen teknolojiye kendini adapte etmiş kalifiye çalışanlarıyla her türlü sıhhi tesisat, su tesisat işlerinizi, arıza giderim, tamir ve montaj hizmetlerini modern, güvenilir ve garantili bir şekilde yapmaktadır...
hotel, motel, villa, konutlar, işyeri, sanayi tesisleri, seralar vs. yerlerdeki her türlü sıhhi tesisat, su sistemleri, kat kaloriferi tesisatı, gün ısı, güneş enerjisi, şofben, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küvet, alaturka wc taşı, yer süzgeçleri, kanalizasyon boru bağlantıları, atık ve pis su boru bağlantıları, yağmur boruları, lavabo, sifon, klozet takımları montaj, bakım, tamir ve onarım hizmetleri,
tesisat projelendirme, tasarım ve proje çizim hizmetleri,
çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, şofben, kat kaloriferi, kombi sistemleri bağlantı montaj ve tamiri...
fotoselli (otomatik ) musluk ve her türlü musluk, su tesisatı montaj, arıza onarım, tamir ve teknik servis hizmetleri.
lavabo, mutfak mermer ve karo tezgahların montajı ve değişimi,
her türlü kanalizasyon pis ve atık su boru sistemleri montaj, bakım, onarımı
her türlü su malzemeleri toptan ve perakende satışı,
ev ve işyerlerinizdeki her türlü su, lavabo, wc, şofben, termosifon, banyo duş takımları vs. sıhhi tesisat borularında meydana gelen arıza tespit çalışmalarının yapılması ve onarımı.

detaylı bilgi www.sihhitesisatankara.gen.tr adresini ziyaret edegbiliresiniz. 0546 8048588

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: