Şimşek Otomatik Kapi Ve Kepenk Sistemleri

maltepe mh. litros yolu aile bahçesi sk. kısmet işhanı no:14/14-O Bayrampaşa, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

2003 yılında kurulan şimşek kepenk firması, garaj kapıları, endüstriyel kapılar ve yapı otomasyonu konusunda sektörde farklılığını hissettirerek, hizmet vermeye devam etmektedir. satış ve montajını gerçekleştirdiği ürünler endüstriyel tesisler ve konutlarda, her türlü otomatik kapı, panjur, kepenk ve bunları tamamlayıcı tüm aksesuarları içermektedir. ürünler birbiri ile uyumlu çalışıp modern hayatı kolaylaştırmak üzere kullanılmaktadırlar.

özel projelerdeki uzmanlığı sayesinde, endüstriyel tesisler ve veya konut alanlarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilmekte ve ürünlerin fiziksel ömrü boyunca satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir. teknoloji doğru, hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla kullanılmakta, yaratıcı fikirler ileri teknoloji ile birleşerek konfora dönüştürülüp müşteriye iyi hizmet verilmesi sağlanmaktadır.

bilgili ve tecrübeli teknik personel ve yedek parça stokları sayesinde, endüstriyel tesislerin servis ve bakım ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunulması amaçlanmaktadır. sanayi kuruluşları için uzun vadeli bir iş ortağı olma yolunda sürekli kendini geliştiren firmamız, bu tip kuruluşların tüm kapı ihtiyaçlarına yanıt verebilecek duruma gelmiştir.

firma organizasyonu satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamak üzere şekillenmiştir. müşteri odaklı çalışma sistemi, sürekli değişen, gelişen ve yenilenen yapının temel taşı olmaktadır.


Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: