Sinsan Teknik Elektrik SİN-TEK

Kadıköy, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Sinsan Teknik Elektrik SİN-TEK

Kıb-Tek Tarafından Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının AG seviyesinde projelendirilmesi ve montajı, Trafo istasyonu kurulması dâhil her türlü elektrik işlerini kapsayan Elektrifikasyon Projeleri Uygulama  Yetki belgesi verilen firmamız SİNSAN Elektrik olarak sunduğu tüm Teknik Hizmetlerde rehber olarak uluslararası Regulations for Electrical İnstallation ( The Institution of Electrical Engineers ) kullanmaktadır.

 

       Mevcut ticari bağlantılarımız, yeterli teknik donanımımız, geniş araç parkımız (8 iş + 4 idari kontrol aracı ) ve EMO yetki belgesi sahibi Mühendisler (4 kadro + 2 part-time ) ve teknisyenlerden (18 kadro + 15 geçici) kurulu tecrübeli kadrolarımızın mevcudiyeti kaliteli ve fakat makul Fiatlarla hizmet etme olanağını bize vermektedir.

 

       Dolayısıyla hizmet ve işçilik kalitesinden asla ödün vermeden ve kullanılan malzeme açısından standartlar (IEE wiring regulations -British Standart – CCITT) ve KIB-TEK (Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu) ile KTTİ ( Kıbrıs Türk Telekomünikasyon İdaresi ) kuralları dışına çıkmadan hizmet vermek öncelikli prensibimizdir.

       Gerek İç Tesisat gerekse Yüksek veya Alçak Gerilim Proje uygulamalarında önemsediğimiz bir diğer nokta ise inşaat iş programı dışına çıkmamaktır;Hizmeti eksiksiz ve kaliteli olarak vermek kadar zamanında, inşaatta çalışan diğer meslek gruplarına engel olmadan işbirliği ve karşılıklı saygı çerçevesinde, uyum içerisinde çalışmanın önemini bilerek hizmet vermekteyiz.

 

       Uygulama ekiplerimiz yetki belgesi sahibi tecrübeli elektrik-elektronik teknisyenlerinden oluşmaktadır. Ekiplerimiz bilgi birikimine sahip Başteknisyenler denetim ve sorumluluğunda çalışmaktadır. Yapılan iş günlük olarak Başteknisyenler tarafından kontrol edildiği gibi belli periyotlar da firma Kontrol Mühendisleri tarafından da otokontrolü yapılan tesisatlar Şantiye Kontrol Mühendisinin onayına tam ve eksiksiz sunularak Şantiye Kontrol Mühendisinin ve proje müelliflerinin onayı sağlanmaktadır.

 

       Uygulanan tesisatlar KIB-TEK kontrolüne yine Firma Mühendisleri tarafından sunulup Kıb-Tek kontrol ve onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

       Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği üyesi olan Firmamızın Yasa gereği yapılan sınıflandırmada yine 1. SINIF Yetki ile donatılmıştır. Firmamızın ayrıca Kıbrıs Türk Ticaret OdasıKıbrıs Türk Sanayi Odası ve Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkârlar Odası gibi meslek örgütlerine de üyedir.

Firmanın altyapısı ve istihdam kapasitesi 20 araç, 65 Personel 6 Mühendis için uygundur.Referanslarımızda 30 yıl içerisinde K.K.T.C. sathında birçok esere imza koyan firmamızın bazı uygulamalarından örnekler bulacaksınız.

 

       Şirketimiz  Arsa Parselasyon  Elektrifikasyon Trafo temin ve montajı dahil   Elektrik  Yüksek, Orta  &  Alçak  Gerilim  Uygulama hizmetleri alanında  1. SINIF YETKİ BELGESİ ile faaliyet göstermesinin yanında  Aydınlatma  –  Dekorasyon, danışmanlık  veya  Proje çizim Mühendislik & Kontrollük hizmetlerinizde aynı profesyonel anlayışla yürütmeye çalışmaktadır.

Sinsan Teknik Elektrik SinTek SİN-TEK, elektrik Mühendislik, Müteahhitlik Proje, Kıbrıs KKTC Elektrik Elektronik Mühendislik Müteahhitlik Taahhüt Ticaret, arıza, yüksek gerilim, orta gerilim, alçak gerilim, enerji nakil, havai hat, yeraltı kablolama,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler