Sonay Mühendislik

Yenidogan Mah. Abdi Ipekçi Cad. Özel Idare Is Merkezi No:68 Büro: 446 - 447, Bayrampaşa, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Sonay Mühendislik

“Havalandırma – Soğutma – Isıtma sistemlerinde İnsan ve Teknoloji Uyumu”
Sonay Mühendislik, Makine Mühendisi Murat SONAT tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Murat Sonay, Özel sektörde geçirdiği 10 yıllık bilgi ve deneyimini kendi firmasında hayata geçirdi. Ana faaliyet konusu olan mekanik tesisat – Isıtma – Soğutma – Havalandırma- klima – Otomasyon – Buhar tesisatı – Yangın tesisatı- ameliyathane iklimlendirme alanlarında çok sayıda başarılı projelere imza attı.

Sonay Mühendislik, proje, taahhüt ve her türlü mühendislik uygulamalarında işin tüm aşamalarını uzman ekip , garantili ekipman, ve proje mühendisleri ile sürdürmekte ve müşterilerine sorunsuz proje teslim teslim etmektedir.
Sonay Mühendislik gelişen teknoloji ve bu teknolojiyi hizmete dönüştüren son mühendislik bilgilerini takip etmekte ve sektöre bu yenilikleri kazandırmaktadır.
Sorunsuz teslim ettiğimiz her projeden sonra oluşabilecek teknik sorunları yine ekibimiz, zamanında ve yerinde çözmüştür.
Olefini, Aerial, Seemdoor, Fujitsu, Faral, AFS Boru, Lineo, Midea, Daıkın, Mitsubishi gibi birçok markanın ürünleri projelerimizde kullanılıyor.
Tüm projelerimiz ve kullanılan malzemelerde garanti kurallarına özen gösterilir.

sonay mühendislik, havalandırma, iklimlendirme, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri

Harita

02125447446

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler