Süper Mısır

sırameşeler mahallesi sema sok no:19, Siirt ,Türkiye

Detaylar

Süper Mısır

siirtde bardakta mısır ve yine orduda toptan bardakta mısır satışı konusunda alanında bir numara olan supermisir ordu ve ilçelerinde gdo suz, birinci kalite, yerli üretim mısır sunmanın gururunu yaşıyor.

Supermisir olarak orduda mısır satışının yanında yine siirtde bardakta mısır malzemeleri, donmuş mısır ve tane mısır satışı hizmetini süratle kargo ile yerine getirmektedir.

Siirt  1. Kalite yerli tane mısır siparişleri, ücretsiz kargo ile kapıda ödeme seçeneği ile kapınıza kadar gönderilmekte.

Süt tadında gdo suz yerli üretim tane mısırlarımız salata ya da yemlik mısırdan değildir.

siirtdeki bardakta mısır satışlarımızda, mısırlarımızın süt tadında oluşu müşterilerimizin memnuniyeti ile süreklilik kazanmış ve her geçen gün siirtde bardakta mısır ve toptan mısır satışlarımızı arttırmıştır.

Özel ambalajındaki mısır gönderilerimiz adresinize teslim edilip, takibi yapılmaktadır.

siirtde bardakta mısır ya da siirtde toptan bardakta mısır fiyatları ne kadar diye bir soru aklınıza gelebilir.

İnternet üzerinden türkiye'nin her yerine bardakta mısır satışı yapan firmamız, siirtde merkeze bardakta mısır gönderirken yine tüm ilçelere de hızlı şekilde gönderi sağlıyor. siirt'in ilçelerinden  Aydınlar, Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari ve Şirvan

toptan bardakta mısır satışını gerçekleştirmektedir.

siirtde kaliteli ve organik yerli mısır nerede bulunur derseniz, siirtin en güvenilir toptan mısır satan firması olarak karşınıza süpermisir adresi çıkacaktır.

siirtde toptan bardakta mısır satışı ve talebin her geçen gün artması müşteri memnuniyeti bizi çok daha mutlu etmektedir.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

Sağlıklı ve mutlu yarınlar dileriz.

 

 

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler