superabrasive-ltd-–-lavina-beton-parlatma-makinalari

inönü mahallesi alpkaya caddesi no:3b 34755 ataşehir istanbul turkey, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

superabrasive-ltd-–-lavina-beton-parlatma-makinalari
superabrasive olarak biz, büyük veya küçük ölçekli beton, granit, mermer ve her türlü zemin taşlama ve parlatma uygulaması için lavina® beton parlatma makinalarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha etkin çözümler bulma doğrultusunda çalışmaktayız. mümkün olan en yenilikçi ürünler sunma çabamızda, lavina pro modellerimize lavina® s serisi modelleri eklenerek, beton parlatma ve doğal taş (mermer, granit, terazzo, traverten vb.) yüzey silimi konusunda piyasadaki en üstün makinaları, en yeni özellikler eklenerek üretmenin gururunu yaşıyoruz. öne çıkan yeni modellerimizden bazıları uzaktan kumalı lavina 32-r-s ve kendinden tahrikli lavina 25m-s modellerimizdir. uzaktan kumalı l32-r-s modelimizde kullanılan jiroskop teknolojisi ile en kötü zeminlerde bile beton parlatma makinası sizin belirlediğiniz rotadan asla çıkmaz. dışardan kuvvet uygulayarak makinayı döndürmeye çalışsanız bile makine önceden belirlediğiniz rotaya yönelerek yoluna devam etmektedir. kendi kendine hareket etmesine sağlayan özel bir motoru bulunan l25m-s modelimiz ise betonun her bölümünden eşit hızda geçerek, işçilik hatalarını minimuma indirerek mükemmel yüzeylerin hazırlanmasına olanak sağlar.
superabrasive zemin hazırlık, epoksi kaplama kaldırma, epooksi yüzey hazırlama, perdahlama, parlatma, temizleme ve bakım, köşe ve kenar işleri ve daha fazlasını içeren her türlü uygulama için en iyi çözümleri sunar. superabrasive piyasada ki tek hem beton parlatma makineleri hem de elmas kazıma ve parlatma pedleri üreten, tek üretici durumundadır. elmas kazıma ve parlatma pedlerimiz özellikle lavina beton parlatma makineleri ile kullanım için tasarlanmıştır. ama superabrasive’in uzun ömürlü ve yüksek performanslı elmas bıçaklarını ve beton parlatma pedleri, piyasadaki diğer marka makine operatörlerinin de ilk tercihi olmuştur. superabrasive’in beton kazıma ve parlatma elmasları uzun ömürleri ve mükemmel performansı sayesinde dünya çapındaki bütün beton parlatma, mermer granit ve her türlü doğaltaş kazıma ve parlatma uygulamacılarının ilk tercihi olmuştur. superabrasive’in en popüler markaları lavina beton parlatma makinaları, quickchange metal elmas kazıyıcılar, (metaller ve pcd epoksi kazıma elmasları), nato® reçine elmaslı parlatma diskleri, calibra yarı metal elmas diskler, v-harr® premium parlatma pedleri ve zemin bakımı temizliği ve restorasyonu için diama-clean™ elmaslı pedleri içerir. superabrasive’in her türlü kazıma ve parlatmaya yönelik yeni yaratıcı çözümleri hakkında bilgi almak için sık sık web sayfamızı kontrol edebilir veya lokal satıcılarımız ile irtibat kurabilirsiniz.
aradığınız takımı bulamazsanız veya özel bir takıma gerek duyuyorsanız, lütfen 0216 450 33 98 numaralı telefondan bize ulaşın veya info@superabrasive.com.tr adresine e-posta gönderin.

Harita

02164503398

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler