Tapu Takip Aracılık Hiz.

CLK Emlak Ve Aracılık Hizmetleri Şahinbey Cad. No:22 Türker İş Merkezi Kat. 2/A (Çağrı Market Üzeri) Çekmeköy / İST. Gsm: 0532 570 17 48, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Tapu Takip Aracılık Hiz.
her türlü gayrimenkul danışmanlığı ve aracılığı, tapu takip işlemlerinde, mesken ruhsatları, kat mülkiyeti, kat irtifakı, veraset intikal, plan proje, sigorta işlemleri, araç muayene takip işlemleri için bizimle irtibata geçin.

clk tapu takip inşaat 1998 yılından beri çekmeköy ataşehir çamlıca üsküdar bölgesinde emlak alım, satım, danışmanlık, inşaat taahhüt hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir... gayrimenkul alım satımı ve kiralanmasında real değerler üzerinden pazarlama yapılması firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir... clk emlak gayrimenkul inşaat alım satım işlemlerinizde, uzlaştırıcı tutumu ile gerçek değerlerine ulaştırarak alıcı ve satıcı için en hayırlı alışverişleri sağlamaya gayret etmektedir. clk emlak gayrimenkul inşaat emlak pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olaylarının çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bigi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır... vizyonumuz : dürüstlük, etik ve kaliteli bir hizmet sunmaktır... misyonumuz : emlak sektörünün dünyadaki öneminin ülkemizdede benimsenerek uygulanması, sektör için insanlarımızın bilinçlendirilip emlak danışmanlarının öneminin anlatılması ve bu sektörün eğitimli ve uzman kadrolarla temsil edilmesidir.

Harita

2166421604

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler