TasTea Bubble Tea & MORE

şirinyalı mahallesi ismet gökşen caddesi çakırbey işmerkezi C2 blok 12/A, MURATPAŞA, Antalya ,Türkiye

Detaylar

Tastea Bubble Tea & More markasını tanıyalım;
TASTEA BUBBLE TEA & MORE Uzak Doğu’da doğup tüm Dünyada hızla yayılan çayı
bubblelama geleneğini, Taiwan’lı ham madde üreticisinin Türkiye dağıtıcısı vasfına da sahip olarak, Türkiye pazarına sokan ve yöneten tek kurumsal firmadır.
TASTEA markası , bubbletea içeceğinin ham maddesinin ithalatını gerçekleştirip, yerli ürünler ile birleştirerek üretimini sağlamaktadır.
Kurumsal yönetim becerisini, profesyonel kadrosunun tecrübeleri ile birleştirerek kendini geliştiren, iş yapmayı planladığı bölgelerin yapısını inceleyen ve ürünün bölge damak tadına uygun hale getirilmesi için sürekli çalışan ARGE ekibi ile her geçen gün büyümekte olan bir firmadır.
Franchise verilen her işletmeyi, merkezde kurulmuş kusursuz işleyişin bir parçası haline getirmek ve her satış noktasında müşterilerinin aynı lezzete ulaşabilmesini garantilemek amacıyla yüksek kalitede, standartları belirlenmiş, dinamik eğitim ve destek programları sağlamaktadır.

TASTEA BUBBLE TEA & MORE markasını franchise almak isteyen firmalardan beklentilerimiz;
• Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu.
• Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde tecrübe sahibi olunması,
• Tüm zaman ve gücünü TASTEA şube yönetimi için harcama isteği ve imkanı.
• Erkek işletmeciler veya şube açma lisansı verilecek mesul müdür için askerliğini tamamlamış olmak.
• 15-30 Gün süren eğitim programını tamamlayabilmek. İşletme açma lisansını alabilmek.
• TASTEA işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen veya ortaklı şirketler gurubunca sahip olmak.
• TASTEA şube franchising sözleşmesinin imzalanması


TASTEA lisansına sahip olmanın avantajları;
TASTEA işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.
1. Kendi İşinizin Sahibi Olmak
TASTEA işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da TASTEA marka uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.
2. Alacağınız Destek ve Servisler
Tüm işletmecilere veya atayacakları mesul müdüre birinci günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler, restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi, ulusal ve lokal pazarlama destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme gibi fakat bunlarla sınırlı kalmayan, TASTEA marka araştırma geliştirme eksperlerinin size sağlayacağı destek ve danışmanlık hizmetleri.
3. Zengin İnsan İlişkileri
Bir takım olarak çalışacağınız ekibiniz ve müşterilerinizle kurucağınız iletişim size insani ilişkilerinin zengin olduğu bir ortam yaratacaktır.
4. TASTEA Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı
TASTEA işletmecileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. İşletmeciler ayrıca, yeni ürünler geliştirme konusunda da önemli roller üstlenirler. Örneğin TASTEA markasının yurtdışından ithal edilen bubblerla çeşitli aroma çayların karışımından oluşturduğunuz özel bir kokteyl TASTEA gıda mühendisleri tarafından onay verilirse sizin belirlediğiniz bir isimle tüm şubelerimizde özel spesiyal içecek olarak sunulur TASTEA ile beraberliğiniz hem kendi işletmenizin patronu hem de uluslararası bir organizasyonun üyesi olmanın getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.
5. Kişisel ve Profesyonel Gelişim
TASTEA size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız. Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta TASTEA ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

Franchising Sistemi
• TASTEA kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans (franchising) verir. Verilen (franchising), işletmecilerin TASTEA adı ve markası altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.
• TASTEA, şahısların kendisine veya çoklu ortak bulunduran şirketlere işletmecilik verir. şirketlerdeki mesul müdür TASTEA marka prensiplerinden sorumludur. TASTEA şirketlerin mesul müdürünün haricindeki ortaklarla iş birliği, sözleşme, anlaşma ve muhatap saymamaktadır.
• İşletmecinin, tüm zaman ve gücünü restoranın işletilmesine ve idaresine ayırması gerektiğinden; TASTEA işletmecisi başka işlerin sorumluluğunda ya da yönetiminde olamaz.
• İşletmeciler her zaman işinin başında olan işletmecilerdir, uzaktan idare edenler değildirler.
• TASTEA bir bölge imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca lisans sözleşmesinde geçerli olan adresteki işletmeciliği ile sınırlıdır.
• İşletmeci, lisans aldığı süre boyunca, aylık net satışları üzerinden reklam katkı payı, belli bir yüzde geliştirme ücreti ve isim hakkı ücreti ödemektedir.
• İşletmeci adayı ile 10 yıllık sözleşme yapılır. İşletmeci adayı, TASTEA franchising bedeli olarak 20.000 $ + KDV başlangıç ücreti (isim hakkı) öder.
• Yatırım maliyeti restoranın tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte 50,000$- 100,000 $+ KDV arasındadır.
• TASTEA, büyüme stratejilerine uygun olarak, Türkiye genelinde nerelerde Şube açılacağını bir öncelik sırasına koyar ve uygun bir emlak bulunabildiği takdirde gayrimenkul’ü kiralar veya satın alır.
• Yatırım ile ilgili belirlenmiş standartlar doğrultusunda, yapılacak olan tadilat projeleri, inşaat işleri, dekorasyon ve ekipmanının tespiti TASTEA’nin yönlendirmeleri ve danışmanlığı doğrultusunda yatırımcı tarafından yapılır.
• İşletmeciler şubenin başına geçerken mutfak ekipmanları, oturma grupları, dekor ve iç-dış reklam panoları gibi eşyaların yatırımını yapar.
• Bu yatırım, şubenin büyüklüğüne göre değişmektedir.


Eğitim Programımız
TASTEA işletmecilerinin başarılı olmasının en önemli nedeni, franchising işleminin tamamlanması öncesinde katılımın şart koşulduğu, bütün detaylarına kadar TASTEA işinin öğretildiği eğitim programıdır. Bu program, katılım ve performansa bağlı olarak 15 - 30 gün sürmektedir. Full-time olan bu program genellikle şubelerimizin birinde veya genel merkez olan Antalya bölgesinde geçmekte, ayrıca merkez ofisimiz tarafından verilen kurslarla takviye edilmekte ve değişik birçok safhadan oluşmaktadır.
İlk iki gün temel operasyon öğretilmekte ve bunu takip eden süre ise değişik müdür sorumluluk ve görevlerinin gösterilmesini kapsamaktadır. En son olarak da TASTEA eğitim yönetim depertmanı tarafından verilen “TASTEA şube Liderlik Uygulamaları Kursu” na katılım sağlanmasıyla işletmecilik eğitimleri tamamlanmış olur.
Ayrıca bu program süresince işletmeci adayı bazı seminer ve konferanslara katılır ve TASTEA yetkilileriyle temaslarında A’dan Z’ye TASTEA şube yönetim ve işiyle ilgili bilgilendirilir.
Sadece, bu eğitim programını başarıyla tamamlayan kişiler TASTEA ŞUBE MÜDÜRÜ lisansını alma imkanına kavuşabilirler. Şube müdürünün değişmesi halinde eğitim süreci ve lisans işlemlerinin yenilenmesi gerekmektedir.
Müracaat Ve Seçim
TASTEA başarısı büyük oranda işletmecilerinin ve müdürlerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu yüzden TASTEA, işletmecilerinin ve müdürlerinin seçimi konusunda çok titiz davranır. Bir TASTEA ŞUBE MÜDÜRÜ lisansı için müracaatlar “Franchising Başvuru Formu”nun doldurulup CV’niz ile birlikte tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: