teknik-bilgisayar-bilisim-hizmetleri

alemdağ caddesi, necip fazıl mahallesi, hümayun sokak, no:7a ümraniye, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

teknik-bilgisayar-bilisim-hizmetleri
genç ve dinamik kadrosuyla hızla büyüyerek konusunda deneyimli ve uzman bir çalışma topluluğuna dönüşmüştür. gençliğin verdiği dinamizmle hızla yükselerek sektörünce hedeflediği noktalara gelebilmek için çaba sarf etmekte olan ve kendini sürekli yenileyen bir firmadır.

müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini de en ön pla tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır. yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalışılan kurum da bizim bir çözüm ortağımızdır.

bilgisayar kurulumu, bilgisayar donanımı, notebook tamiri, anakart tamiri, chip değişimi, mevcut sistemin yükseltilmesi, yedekleme sistemleri kurulumu. network kurulumu, çok kullanıcılı sistemler için yerel ağ kurulumu, yapısal kablolama, wireless ağ kurulumu, daha hızlı ve daha güvenli network trafiği bakımı ve danışmanlık hizmetleri, kurumsal web sayfası tasarımı.

faaliyet alanınız ya da şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı ya da iş odaklı tasarımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. tasarım uzmanlarımız kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtırken, web sitenizin internet ortamında sorunsuz çalışma ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verme konularına dikkat eder.

Harita

02165260737

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler