Temelli Grup Taahhüt Hizmetleri Diş Ticaret Limited Şirketi

BATTALGAZİ MAH. İSMAİL KUTAN SK. NO:9 44050 MERKEZ / MALATYA, Manisa ,Türkiye

Detaylar

Temelli Grup Taahhüt Hizmetleri Diş Ticaret Limited Şirketi
turizm ve seyahat, tüketici elektroniği, alışveriş perakende, hizmet sektörü, temizlik ve ilaçlama, kimya sanayi, metal ve makine, mobilya ve ağaç işleri, nakliye ve lojistik, otomotiv sanayi, tarım ve hayvancılık, elektrik elektronik, enerji iklim maden, gıda ve içecek, giyim ve tekstil, inşaat yapı emlak, finans ve sigorta, eğlence, yaşam, yemek, basın, yayın, reklam, bilişim ve teknoloji, sağlık ve güzellik, ambalaj ve kağıt sanayi, eğitim ve danışmanlık
rekabetin oldukça fazla olduğu ülkemizde birçok alanda çözümler üreten temelli grup hizmet verdiği tüm kurum ve kuruluşlara katma değer sağlamayı, teknolojik gelişimlere ayak uydurarak personel eğitimi ve verimliliği arttırmayı, hizmetlerinde yenilikçi olmayı, kalite ve güvenilirliği sağlayarak sektöründe lider firma olmayı, devamlı olacak şekilde rekabette bir adım önde olmayı sağlayacak stratejiler üretmeyi planlıyoruz.

hizmette farklı anlayış..
liberalleşen dünya ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı, yeni bir iş ortamını doğurmuştur. değişen şartlar ülkemizde ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha risksiz yeni çalışma metotları aramaya yöneltmiştir.

temelli grup, yeni ve daha modern çalışma metotları ve teknolojiyi kullanarak, yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir.

temelli grup kendini hızla geliştiren, müşteri odaklı, yenilikçi, lider, birçok alanda faaliyet gösteren hizmet organizasyonudur.. bugün, her sektörden ulusal ve uluslararası birçok kurum ve kuruluştan oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

temelli grup, teknolojik yeniliklerle sağlamış olduğu bilgiyi, eğitim ve takım çalışması ile gerek iş çevresi, gerekse sosyal çevrelerinde sürekli artan hizmet standartları beklentilerini karşılamaktadır.amacımız iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konularda müşterilerimize en iyi hizmeti doğru zaman ve daha ucuza sağlmaktır.

vizyonumuz

çalışanlarına ve müşterileri en iyi şartları sunan, mükemmelliğin peşinden giden, sektörün takip edilen öncü firma olmaktır.

misyonumuz
çalışanlarımızın daha yüksek performans göstermelerini sağlamak, müşterilerimize kendilerini değerli ve daha mutlu hissedecekleri ortamı hazırlamaktır.

müşterilerimizin çalışma ortamını daha iyi hale getirerek hayatlarını kolaylaştırmak, iş memnuniyetlerini yükselterek iş verimliliğini artırmaya yardımcı olmak kurumumuzun en temel görevlerinden biridir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler