Teoman Hekimoğlu Sunta Ebatlama Pvc Bantlama Cnc Kesim

Mecidiye mah. Fatih Bulv. No : 369 Uzundere, Sultanbeyli, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Teoman Hekimoğlu Sunta Ebatlama Pvc Bantlama Cnc Kesim

2007 yılının Ekim ayında Teoman HEKİMOĞLU öncülüğünde faliyete geçen firmamızda, sektördeki tecrübemizi, fason imalat birimine kaydırıp, sizlere panel ebatlama ve PVC bantlama bölümlerinde hizmet vermekteyiz.

Sunta fiyatlarısunta kaplamasunta kesmesunta ebatlamasunta kaplama ve sunta çeşitlerihakkında geniş bilgi için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Kesimde oluşabilecek hataları asgari düzeye indirmek için özel testereler kullanılmaktadır. Bu testerelerin yıpranmaları özel cihazlar ile test edilir ve periyodik olarak yapılan değişimler yerine yıpranma derecesine göre testereler değiştirilir. Makinalarda bulunan %3 sapma derecesi, özel eğitimli personel ve sürekli güncellenen testlerle % 1.2 ile %2.4 lere indirilmiştir. Sanayi tipi makinalarla 24 saat kesintisiz çalışma imkanı bulunan makinalar çoklu kesim yapabilmektedir. 2 li 3 lü 4 lü 6 lı kesim imkanı bulunmaktadır. 5 senelik deneyimli personel ile makinalar periyodik olarak bakımı yapılır ve kesimler kalite kontrol uzmanları tarafından sürekli olarak takip edilir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler