TERMOKON ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA HAVALANDIRMA TAAHHÜT

Battalgazi Mah. Şark Cad. Sardunya Sk. Aytop Gıda Top. San. Sit. J\28, Sultanbeyli, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

HAKKIMIZDA

Termokon Endüstriyel Soğutma Sistemleri Sanayi ve Ticaret olarak; sahip olduğumuz deneyimli kadromuz ve güçlü şirket yapımız ile endüstriyel soğutma sektöründe 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ürün ve hizmet gamını yenilemekte ve değişen şartlara uygun olarak geliştirmekteyiz. Ekibimizin 25 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikiminin üzerine inşa ettiği yaklaşımımızla, yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atarak; enerji dostu ürün anlayışı, özel yazılım ve ERP sistemi, 7/24 servis hizmetiyle teknolojiye ve insana yatırım yapmaktayız.
Her geçen gün hızla artan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini teknolojideki en son yeniliklerle karşılamanın yanı sıra ürün ve sistem kalitesini CE, TSE-HYB, ISO 9001, ISO 14001, GOST-R ve UKR SEPRO belgeleriyle taçlandırdığımızı düşünmekteyiz. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gerçekleştirdiğimiz projelerdeki kusursuz iş anlayışımız sayesinde her yıl yüzde yüze yakın bir büyüme göstermekteyiz. Gıda, lojistik, tekstil ve denizcilik gibi Türkiye’nin önde gelen sektörlerine, hizmet odaklı yaklaşımımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi göstermektedir. 
En büyük gurur kaynağımız müşterilerimizin bütün projelerinde tekrar tekrar bizimle çalışmayı tercih ederek ürünlerimize ve hizmetimize duydukları güveni bize göstermeleridir. 
Üretici kimliğimizin yanında anahtar teslim projelerde gösterdiğimiz hassasiyetle sektörde başarılı bir taahhüt firması olarak yerli sermaye ve üretim gücüyle dünyaya açılan bir pencere olma vizyonuyla her geçen gün ilerlemekte ve var gücüyle çalışarak yolumuza devam etmekteyiz. Faaliyet alanlarımızı sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyerek ürün gamımıza kattığımız markalarımızla genişletmekteyiz.

Termokon; Thermocon endüstriyel soğutma cihazları, 
Thermopanel soğuk depo panelleri, Thermodoor soğuk depo kapıları, Thermoice buz makinaları, Thermoref reyon dolapları, Thermovan araç soğutucuları, Thermoser teknik servis markalarıyla hizmet vermektedir.

MİSYON

'' Yerli sermaye ve üretim gücüyle dünyaya açılan bir pencere olmak'' olan TERMOKON
var gücüyle çalışmakta ve
ülkemizin geleceğine,
çocuklarımızın hayallerine açılan pencerelerden biri olmaya gayret ederek yoluna devam etmektedir.

ÜRÜNLER:

ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA CİHAZLARI ,MORG KABİNLERİ,SOĞUK ODA PANELLERİ,SOĞUK ODA KAPILARI,SPLİT CİHAZLAR,ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR,MONOBLOK,MERKEZİ SİSTEM,SU SOĞUTMA CİHAZLARI,ŞOK CİHAZLAR,RAF SİSTEMLERİ,CHİLLER,BUZ MAKİNALARI,

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler