Timuroğlu İnşaat Hekimboard Jotun Boya

Cumhuriyet mahallesi adnan kahveci caddesi no:120/b Kurfalı, Kartal, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Timuroğlu İnşaat Hekimboard Jotun Boya

2007 yılında kurulan AVA İNŞAAT  Bir çok Mimari Projeler Deneyimli kadromuzdan aldığımız güç ile son teknolojiden de faydalanarak mevcut imkanlarımızı en iyi şekilde kullanmış olmanın verdiği özgüvenle müşterilerimize faydalı olmanın gururunu yaşamaktayız. Kalite, özgüven ve disiplin yapı taşlarımızı oluştururken sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın da bilincinde olarak çevreye ve dünya insanlığına faydalı olmak için çalışıyoruz.Daha iyi Hizmet ve Kurumsallaşmak adına kurulan  TİMUROĞLU İNŞAAT   dış cephe kaplama, iç cephe dekorasyon,fibercement, mimari çzimler ve söve alanında faaliyet göstermektedir. TİMUROĞLU İNŞAAT üstün kalite ve üstün hizmet anlayışı sunmaktadır

 

Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden TİMUROĞLU İNŞAAT üretimlerinde üstün teknolojiyi kullanarak  her  zaman en iyi ürünü en iyi şartlarda üretmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 

Hekimboard malzemesi kullanılmaya başlandıktan sonra Dünya genelinde %30 ağaç kesimi engellendi. Biz TİMUROĞLU İNŞAAT olarak çevreye duyarlı, yaşanabilir alanlar için üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz. Dış Cephelerin daha sağlıklı, dayanıklı, yanmaya karşı korumanız Hekimboard tavsiye ediyoruz.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler