tkvcelik-konstruksiyon-imalat-montaj-instaahhsanticltdsti

karıt sanayii sitesi g- blok no:12 safranbolu karabük, Karabük ,Türkiye

Detaylar

tkvcelik-konstruksiyon-imalat-montaj-instaahhsanticltdsti
1994 yılından itibaren piyasada şirket bünyelerinde işçi taşeronluğu altında görev edinmek ve edilen görevleri başarılı bir şekilde yapıp teslim etmek ve 2011 yılında kurulan ilk firmamız gelişen zamanla t.k.v çelik konstrüksiyon imalat montaj inşaat taahhüt sanayi ticaret ltd.şti. adı altında toplanarak çelik konstrüksiyon imalat montaj alanlarında hizmet vermektedir.
anahtar teslimi yapımını gerçekleştirdiğimiz projelerde konusunda başarılı çalışmaları bulunan firmamız uzman personel kadrosu, gelişmiş bilgi birikimi ile siz müşterilerimize ulaşmaktadır.
yaptığı işlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini ön pla tutan firmamız gerçekleştirdiği tüm projelerde müşterilerimizin beklentilerini aşacak seviyede hedefler seçerek sektör içinde talep edilen firmalar içerisine girmiştir.
amatör ruhla profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapacağı tüm çalışmalarla çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sektörüne hizmet etmeyi amaçlamıştır.
kısa sürede yaptığımız çelik konstrüksiyon ve çelik çatı çalışmalarıyla sektörümüzde iyi bir yer edinen firmamız kalite ve güvenin adresi olmuştur.
firmamız bünyesinde genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.
t.k.v çelik çelik konstrüksiyon ve çatı sektöründe projelendirme hizmetleri, iş öncesi keşif, tasarım ve destek hizmetlerini sunmaktadır. ayrıca bunun yanısıra araştırma ve maliyet analizi, malzeme, ürün tedariği, şantiye kurulumu, üretim, montaj, anahtar teslim proje hizmetlerinide vermektedir. t.k.v çelik dilediğiniz taktirde size genç ve dinamik kadrosuyla çatı ve konstrüksiyon hizmetinin verildiği bölgeye şantiye kurulumuda sağlamaktadır.
çelik konstrüksiyon hizmetini sorunsuz sunan firmamız, yapılacak çelik konstrüksiyon hakkında büyük bir tecrübe ve araştırma geçmişine sahiptir. gerçekleştirdiği referans hizmetlerine bakarakta çelik konstrüksiyon sektöründeki aktif faaliyetlerini görebilirsiniz. çelik konstrüksiyon yapının varolan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çelik konstrüksiyon çeşitidir. diğer yapılarda olduğu gibi bina çelik konstrüksiyon çevresinin üzerine yine çelik konstrüksiyon görünüm projesinin müşterinin onayladığı biçimde yapılmasıyla elde edilen konstrüksiyon biçimidir.
firmamız tüm süreçlerinin, hizmetlerinin ve satışa sunduğu ürünlerinin,
uluslararası seviyede olmasını
çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesini
pazarın gereksinimlerine uygunluğunun sağlanmasını
bu uygunluğun sürdürülmesini
vazgeçilmez çalışma prensipleri olarak belirlemiştir.
bu amaçla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli olarak izleyecek, çalışma yöntemlerimizi bu gereksinimleri en iyi şekilde karşılayacak düzeye getirecek ve kendi alanımızda müşteri memnuniyetini temel alarak faaliyetlerimizi planlayarak sürdürecektir.
bunun için çalışanlarımızı sürekli olarak eğitecek ve niteliklerini yükselteceğiz. firmamız çalışanlarımızla iki yönlü iletişimini iyileştirerek sistematik hale getirecek.
firma içinde uyumlu bir çalışma ortamı kurularak, çalışanların işini sevmeleri ve yaptıkları işin profesyonel açıdan tatmin edici olması sağlanacaktır.
şirketimiz içinde ve dışında oluşabilecek sorunların önlenmesinde ve çözümünde bütün arkadaşlarımız insiyatif ve sorumluluk almaya teşfik edilecektir.

sektörde liderliğimizi devam ettirecek uluslararası ala t.k.v çelik konstrüksiyon imalat montaj inşaat taahhüt sanayi ticaret ltd.şti. nın sesini daha fazla duyuracağız.
bu hedeflere ulaşırken başarı faktörlerimiz:

- müşteri isteklerinin daima ön pla tutulması
- çevreye, doğaya ve topluma saygı
- insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı
- tüm kaynakların verimli kullanımı
- müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu
- ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

müşterilerimize, işlerinde gerçek değer katan yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa etmek
gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, ve tedarikçilerimizin beklentilerine saygı duymak.

deneyimimiz tecrübemiz azmimiz ve iş kalitemiz startlara uygun ve üst düzeydedir ...
- çelik konstrüksiyon imalat montaj
- prefabrik konut şantiye binaları
- benzinlik kanipileri
- sundurmaların imalat ve montaj işleri
- amerikan sinding
- kaplamalar - demir doğrama - ferforje çeşitleri
- bina giydirmeleri
- çatı tamir ve bakımları
-her türlü çelik revizyonları ve kaynak çeşitleri

Harita

03707412827

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler