Tower Rent

Giyim Sanatkarları San. Sitesi, 2.Ada C-Blok No:614 (Deposite AVM yanı) 34490 İkitelli OSB, Başakşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

İstanbul Vinç Gruba bağlı satış faaliyetlerinin yürütüldüğü TOWER RENT, alüminyum iskele sistemlerinin lider Üreticisi Instant Upright ürünlerini, Türkiye iç pazarı ile buluşturmaktadır. Tower Rent’in ilk kuruluş amacı ülkemizdeki kiralık ve satılık iskele konusundaki boşluğu doldurmaya yönelikti. 

Tower Rent 2011’de büyük başarıların ve sağlam ortaklıkların altına imza atmıştır. 2011’in ilk aylarında İngiltere’nin en büyük platform yedek parça tedarikçisi IPS ile bir distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Genie ,JLG, Haulotte, Holland Lift, UpRight/Snorkel , Teupen, Skyjack, Niftylift , Pop Up gibi dünyaca bilinen platform markalarının yedek parçalarına, Tower Rent kanalıyla, çok kısa bir sürede ulaşılabilecek. 

TowerRent 2011’in ortalarında Avrupa da kendini kalitesi ve teknolojisi ile kanıtlamış Holland Lift makaslı platformlarının da Türkiye temsilciliğini almıştır ayrıca İtalyan CTE Örümcek ve Araç Üstü platformlarının da Türkiye distribütörüdür. Tower Rent son olarak cephe ve cam kaplamalarında dünya da sıklıkla kullanılan, kullanıcıya iş gücünden ve zamandan tasarruf sağlayan Jekko Örümcek Vinçlerinin de Türkiye dağıtımını; İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, İzmir, Gaziantep ve Çerkezköy 7 farklı şubesiyle yapmaktadır. 

Tower Rent sizi Avrupa’nın en iyi markalarıyla buluştururken, hızlı, ekonomik ve güvenli bir hizmet sunuyor.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: