Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri

5 Yıldız / 1 Oy
Kumbahçe mahallesi Atatürk cad. No:68/A BODRUM, Muğla ,Türkiye

Detaylar

Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri

Transfer Tr olarak, Başta Bodrum havalimanı transfer olmak üzere Türkiye'nin en önemli havalimanlarında 7/24 vip ve son model donanımlı araçlarımız ile transfer hizmeti vermekteyiz.

Transfer Tr Havalimanı transfer firmamız geniş araç filosu ile şimdiye kadar pek çok müşterisinin beğenisini kazanmıştır. Yıllardır hizmet ağını geliştirirken, hizmet kalite göstergesi olan araçlarımıza büyük oranda yatırım yaptık. Filomuzu oluşturan araç modellerinin farklı kapasitelere sahip olması ve farklı müşterilerimiz için beklentilerin karşılanması önemli prensiplerimizdir. Araçlarımızın içerisinde sağladığımız önemli imkanlar vardır. Hizmet ağımız ise özellikle yaz sezonunda yoğun talep edilen turizm kentleri başta olmak üzere, Türkiye'nin pek çok havalimanında hizmet vermekteyiz.

Turizmin önemli merkezlerinde sağladığımız transferlerimiz; Bodrum havalimanı transfer, Dalaman havalimanı transfer, Antalya ve Alanya havalimanı transfer olarak sıralandırılabilir. Önemli büyükşehir merkezlerinde de havalimanı noktasından istenilen herhangi bir adrese transfer hizmeti sağlıyoruz. Bunlardan en önemlilerini Atatürk havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa havalimanı transfer ve İzmir havalimanı transfer hizmeti olarak sıralandırabiliriz.

Firmamız 7/24 transfer hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerimizin her sorusuyla yakından ilgilenen deneyimli personellerimiz mevcuttur. Araç içi wifi, özel ikramlar olmak üzere çeşitli özelliklerimiz vardır.

Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri, Bodrum havalimanı transfer, bodrum transfer, transfer hizmeti, havalimanı, transfer, Dalaman transfer, Bodrum transfer, vip transfer,

Harita

05422370524

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler

Yorumlar 1 TÜMÜNÜ GÖR

İlyas
İlyas13-06-2016 11:43ÖS
Burada görmek güzel

Bodrum havalimanından Gümüşlük' deki otelimize bizleri güvenle ulaştıran bir firmayı burada görünce şaşırdım doğrusu. Ama sevindimde. Araçlar ve personel süper. Hizmet son derece kaliteli. Teşekkür ederim.