Tubest Baca Sistemleri

Islahiye Köyü, Keresteciler Sitesi, 104. Ada, 6. Parsel, Düzce ,Türkiye

Detaylar

Tubest Baca Sistemleri

TUBEST s.a.s. 1925'den beri başlıca paslanmaz metalden, metalik bükülebilir boruların ve boru bağlantı parçalarının planlaması üretimi ve ticareti alanında bir çok endüstrinin ihtiyaçlarına cevap vererek faaliyet göstermektedir. TUBEST 01.07.2004 tarihinden itibaren ürün yelpazesini çift cidarlı ve tek cidarlı bacaları da katarak genişletmiştir.

2004'den itibaren TUBEST s.a.s.'in Avrupa Endüstri Grubu'na entegrasyonu, TUBEST'in dünya marketine ticari gelişimini sunmayı sağlamak için gerekli endüstriyel ve teknik sinerjiden yararlanmasına imkan vermiştir.

TUBEST'in hedefi müşterilerinin büyüyen ihtiyaçları ile ilgili gerekli ürünleri en uygun fiyat, nakliye koşulları ve etkili ticari ve lojistik destek ile sunmaktır. Bu hedefler global olarak kalite güvence poliçesine dönüşmüş ve bu da AFAQ'dan tüm faaliyetler için ISO 9001 belgesi alınarak resmileştirilmiştir.

AMACIMIZ Atıkgaz ve Baca Sistemlerini tüm Türkiye genelinde bilimsel ve teknik temellere dayanan bilgiler üzerine inşa edip, maksimum enerji tasarrufu sağlayan, insana, doğaya ve çevreye en az düzeyde zarar veren, insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan, optimum sistemler tasarlayıp uygulamaktır. Hedefimiz Avrupa uyum yasalarıyla birlikte değişen baca standartlarını Türkiye'nin menfaatine çevirmek, ülkenin milli ve ekonomik değerlerini tasarruflu bir şekilde koruyup en üst seviyelere çıkarmaktır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler