Turktem Tıcaret

necatibey caddesi 38-22, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Turktem Tıcaret
turktem 1995 tarihinden itibaren içme suyu depolarının hijyenik temizliği, dezenfeksiyonu, izolasyonu ve kaplamasını yapan ve daha sonra bu alanlarda sağlıklı hizmet verebilmek için kurulmuştur. firmamız kuruluşundan sonra halkımız, deneyimsiz insanlar tarafından sıradan temizlik ürünleri kullanılarak bilinçsizce yapılan bu gibi temizlik hizmetlerini terk ederek, bu konuda uzman ve profesyonel bir şirket olan firmamıza yönelmişlerdir.

firmamız gerek yaptığı işlerle, gerekse eğitimli personelini tescillemiş olan turktem içme ve kullanma suyu depolarının (betonarme, metal, fiber ve polietilen) hijyenik temizlik ve dezenfeksiyonunda gıda tüzüğüne uygun, sağlıklı, özel temizlik maddesini (avrupa ülkelerinin 30 yıldır kullandığı herlı-rapit tw, vitamin fcm1) kullanarak su depolarının hijyenik temizliğini ve dezenfeksiyonunu yapmaktadır. içme ve kullanma suyu depolarının hijyenik temizliğinde kullanmakta olduğumuz bu ürünün güçlü dezenfekte etkisi sayesinde depo cıdarlarına yapışarak taşlanmış olan mangan zararlı bakteri ve mikro organizmaları yok ederek bakteriyolojik yönden kusursuz bir temizlik sağlamaktadır.

içme ve kullanma suyu depolarının izolasyon ve kaplamasında kullandığımız ürünler ise bu konuda kendini ispatlamış ıso 9001 kalite belgeli ve insan sağlığına hiçbir yan etkisi olmayan ve toksik içermeyen anti bakteriyal ürünlerdir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler