Turuncu Araç Takip Sistemleri

Çamlık Mahallesi Şenol Güneş Bulvarı No.:38/9 Ümraniye -İSTANBUL, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

hakkımızda
turuncu takip ve izleme sistemleri üzerine çalışma yapan nadir nerli firmalar arasında bulunan dinamik ve istikrarla çalışmaya devam eden bir kuruluştur. sektöründe yenilikçi ve ihtiyaçlara çözüm üreten farklı sektörler için ar-ge departmanı ile çözüm yollarını müşteri talepleri doğrultusunda geliştiren genç kadrosu ile her türlü yazılım desteği sunarak, sektörel çözümlerde aranılan bir marka haline gelmiştir.şirket yazılım geliştirme departmanı ile kullanıcılarına sürekli olarak yenilikler getirmekte. müşteri odaklı ve empati ile sektörde özel çözüm yazılımlar üretmektedir.turuncu farklı sektörlerde çözüm yolları sunarak, müşterilerin sahada araç filo yönetimlerini minumum maliyetlerle kontrol etmesini, araç takip filo yönetim sistemi ile işletmelerin rakiplerin karşısında kalite hizmet ve izlenebilirliklerin yanı sıra işletme koordinasyonlarının kontrolünün vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir.kaliteli ve kalifiye personeli ile satış hizmetlerinin yanı sıra satış sonrası servis hizmetinin ne kadar önemli bir unsur olduğu bilinci ile teknik destek hizmetleri ile de takdir edilmektedir.

yazılım kalitesi ile sektörde ön plana çıkan, farklı müşteri taleplerine cevap verebilen dinamik yapısı ile her geçen gün gelişmekte olan sektörde yerini güçlendirmektedir.

farklı çözüm yolları mobil iletişim araçları ile yazılımın her an her yerde izlenmesine olanak sağlamaktadır.

iç pazarda yapmış olduğu ürün satışları ile istikrarı sağlayan turuncu global marka olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.turuncu ile araçlarınız araçlarınız her an kontrol altında !

“tercihler geleceğiniz etkiler”yazılımımız dinamik ve kullanıcı tanımlanabilecek bir yazılımdır. hız, bekleme, rölanti ve daha birçok raporlama seçenekleri bulumaktadır.


Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: