Tutku Evden Eve Nakliyat Ve Hamal

akıncılar mah güngören ist, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

evden eve nakliyat taşıma, parça eşya çekyat, koltuk, koli, çuval her türlü parça taşıma işleri, nakliye için büyük kamyon yada kamyonet temin edilir.05428100313:satılmış yılmaz kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi yada fabrikanızın taşınmasında siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı nakliyat ile hizmetinizdeyiz.
sektöründe tecrübesi ile ön plana çıkmış çalışanları sayesinde siz değerli müşterilerin istek, arzu ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak konusunda lider ve öncü kimliğini hiçbir zaman bırakmamıştır.
bize başvurduğunuz andan itibaren, isatanbul evden eve nakliyat olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek, gerekli olan incelemelerini yapar.
ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek, sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.
evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama, kargo ve diğer nakliye konularında size hizmet sunmaya devam eden evden eve nakliyat firmamız.
geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası ev, işyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. satılmış yılmaz :tel:0542 810 03 13

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: