ULUSOY Tekstil,Tanıtım,Promosyon ve Ambalaj Ürünleri

nene hatun mh 110 sk no 2/1, Esenler, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

 

Çevreci tanıtım ürünleri ve tekstil ürünlerinde müşteriye özel ve ürün odaklı üretimler de yapan Ulusoy Ambalaj, ‘daha az tüketim, daha temiz bir dünyada sağlıklı nesiller için’ teması ile hareket ederek sürdürülebilirlik ve geri dönüşümlü ürünlerin kullanımı konularındaki AR-GE ve İnovasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ulusoy Ambalaj, gelecek nesillere sağlıklı, temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak adına, kısıtlı kaynakların verimli kullanımına yönelik ürün ve projeler üreten, uygulayan ve bu alanda ki hizmetleri sunan öncü bir kuruluştur.

Gelecek nesillere sağlıklı, temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için; Doğanın dengelerini bozmayan bir üretim ve tüketim alışkanlığı edinilmesi için kullanım sürecinde ve sonrasında doğaya zarar vermeyen, doğal ortamlarda çözünebilen ve geri dönüşümde kullanabilinen hammaddeler ile üretim yapmaktayız.

 

Dünyamızın tükenmeye yüz tutan kaynaklarını verimli kullanımına yönelik olarak  üretimde geri dönüştürülmüş ve geri dönüşebilen hammaddeleri kullanmaktayız.

 

Vizyonumuz: “Daha az tüketim, daha temiz bir dünyada sağlıklı nesiller için” teması ile yola çıkan Ulusoy Ambalaj, kaliteli, sağlıklı, temiz ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak için bilgi ve üretkenliğe dayalı doğaya “görsel” değil, “doğallığına” duyarlı ürün ve hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

 

Misyonumuz: Coğrafyamız da doğa dostu tekstil, tanıtım ve promosyon ürünleri pazarında lider, yeşil teknolojik fikirler üzerine proje ve tasarımlarla kurumlara +1 kalite değer katan kuruluş olmayı hedeflemektedir. 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler