Vesta Bilgi Teknolojileri

Ayvalı Caddesi Sarıkavak Sokak 18/2 Keçiören, Ankara ,Türkiye

Detaylar

vesta bilgi teknolojileri türkiyersquo de bilişim danışmanlığı alanında faaliyet gösteren bir şirket olup önde gelen ıt güvenlik çözümleri sağlayıcısı olan crypttech firmasının çözüm ortağıdır. şirketimiz bayisi olduğu ürünlerde bilgi güvenliği, siber güvenlik, istihbarat güvenlik açıkları, siber saldırı v.b. çözümleri sunmaktadır.
günümüzde güvenlik noktasında önemi artan konuların başında log yönetimi (log management) gelmektedir. log yönetimi hem yasal zorunluluklar nedeni (5651 nolu kanun) hem de uluslararası standartlar tarafından ıso 27001 önerilmekte ve bu konunun önemi vurgulanmaktadır. bilgi sızmalarının ve güvenlik ihlallerinin giderek artması da bu konunun önemi göstermekte ve gerekli teknik altyapıyı oluşturmayı gerekli kılmaktadır. bu konuyla ilgili vesta bilgi teknolojileri olarak çözümlerimiz firma ve kurumunuzun tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte ve sizin yasal sorumluluklarınızı yerine getirmektedir. tamamen yerli kaynaklar ile üretilmiş olan
cryptolog log yönetim sistemi
cryptosim bilgi güvenliği ve olay yönetim sistemi
cryptospot hotspot yönetim sistemi (kullanıcıların belli kurallar çerçevesinde kontrollü olarak internete çıkışı ve kaydını tutan sistem.)
unitmon bilgi güvenliği izleme denetim ve yönetim sistemi
ve ağ donanım çözümleri kamera sistemleri
ürünlerimizle güvenliğinizle ilgili ihtiyaçlarınıza hizmet ediyoruz.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: