Viaydi Rent A Car

Kültür Mah. 1375 Sk No:6/E, Konak, İzmir ,Türkiye

Detaylar

150 den fazla arabasıyla İzmir adnan menderes havalimanı bölgesinde araç kiralama hizmeti veren Viaydi Rent A Car,Vip hizmet ve En Uygun fiyat prensibiyle yoluna hızla devam ediyor.

İzmir kiralık araba ihtiyaçlarında ulaşım bakımından çözümler sunmaya devam eden,ayrıca tüm guruplar ile herkeze hizmet sunma potansiyeli olarak Ülkenin büyüyen rent a car şirketi Viaydi'den sizde zevkinize uygun arabaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm arabalar 2014 ve üzeri olmakla beraber extra sunulan hizmetler ile kullanıcıların vazgeçilmez şirketi olan izmir araba kiralama işletmesi,Adnan menderes havalimanı ofisi ile,herkeze ve bütçeye ulaşarak rakipsiz olmaya devam ediyor.

Eğer yurt dışından veya İzmir dışından seyahat ediyorsanız 7 gün 24 saat araba kiralayabileceğiniz Viaydi İzmir araba kiralama Ofisi sizlere günün her saatinde hizmet vermeye devam edecektir.

Kiralık araba ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi ilke edinen işletmenin müşteri temsilcilerini 0232 313 01 13 nolu telefon numaralarına ulaşarak rezervasyon yapabileceğiniz gibi,resmi web sitelerinden de kolaylıkla arabalarınızı ayırtabileceksiniz.

izmir rent a car çözümlerinde 50 TL den başlayan ekonomik fiyatlarla hizmet sunan işletme sizlere hizmet sunabilmek için şehrin birçok noktasında yerini almıştır.

izmir araç kiralama, izmir oto kiralama, izmir araba kiralama, viaydi rent a car,izmir rent a car, adnan menderes havalimanı araç kiralama, izmir havalimanı oto kiralama, izmir havalimanı rent a car,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: